Şimdi Ara

Adidas terrex tüm numaralar var sıcak fırsatmi bilemedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara natavega avm de adidas şubesinde çektim fotoğrafı .fiyatından fazla anlamam geçen birisi 500 TL ye indirimli demişti .burada 449 tl .ayrıca 2.urunde %50 indirim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4divanli -- 28 Mayıs 2020; 19:34:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Goratex değilse sıcak fırsat değil diye düşünüyorum.

• Ax2r fiyatı uygun gibi n11, hp da 899Tl. Sporjinalde de 500 civarı ama tam aynısı değil sanırım

• Fiyatına baktım diğer sitelerden uygun artı 2.urun 225 TL ye geliyor.hemen hemen tüm ürünlerde 2. Üründe %50 indirim var

• Alacak olana eger numarası varsa buyrun gore-tex'i,
    Gecen hafta bütün numaraları vardı.
    Terrex Ax3 Gtxhttps://www.yalispor.com.tr/adidas-terrex-ax3-gtx-erkek-spor-ayakkabi-siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceb -- 28 Mayıs 2020; 21:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techsen32

Ax2r fiyatı uygun gibi n11, hp da 899Tl. Sporjinalde de 500 civarı ama tam aynısı değil sanırım
    Fotoğraftaki ürün kesinlikle alınır. gayet şık bir ürün . geçen yıl indirmli 500 e almıştım. İkinci ürüne %50 indirimle de gayet uygun
  • Gore-tex değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4divanli kullanıcısına yanıt
    Tüm ürünlerde indirim var mı hocam?

• Bu ürün climawarm modeli. Almadan önce iyi düşünün. Ayağınızı terletir hava 0 derece değilse
  • Arkadaş milletin iyi canı var ha. O terletir bu su geçirir. 50-100 lira bandında ayakkabı giyenler ne yapıyor acaba

• Hemen hemen mağazadaki tüm ürünlerde indirim vardı çünkü heryerde 2.urune %50 indirim yazıyordu..hatta sırt çantaları 99 TL 120 TL civarına düşmüş 200 TL den onların fotosunu çekmeyi unuttum.malum içerde fazla kalmak istemedim

• lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    Göre tez değil terrex modeli .model ismi fotoğrafta gözüküyor..Nike mağazası diğer spor magazali kapalı idi sadece adidas açıktı .suanki fiyat değerlendirmesine göre indirim var fakat geçen yılki fiyatların indirimli halı bile üstünde.% 50 indirim kullanılırsa alınabilecek birçok şey vardı 2 kişi alımlarda gayet uyguna geliyor veya çift alimlarda

• MalıArapFaiktenAlıyoduk kullanıcısına yanıt
    Bu sebeple hakiki deri en iyisidir,yazın terletmez kışın da üşütmez.

• 2 tane alırsanız 650 ödersiniz bence güzel dağcılar için

• ben 180 e aldıgım ayakkabıya 450 vermem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

Arkadaş milletin iyi canı var ha. O terletir bu su geçirir. 50-100 lira bandında ayakkabı giyenler ne yapıyor acaba
    Aynısı bende var oradan biliyorum. Bu ayakkabının içinde havlu var resmen. Güneş altında giyin de göreyim sizi
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı terletmiyor demedim bu kadar para verip sorun yaşayacaksam durumu olmayan vatandaş ne yapsın dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalıArapFaiktenAlıyoduk -- 29 Mayıs 2020; 12:55:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.