Şimdi Ara

AdGuard 3 Ay Ücretsiz Lisans [Reklam Engelleyici] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
5
Favori
4.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adguard dns'ten farki ne? Zaten bütün reklamları engelliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilkq

Adguard dns'ten farki ne? Zaten bütün reklamları engelliyor.
    AdGuard DNS sadece banner şeklindeki reklamları falan engelleyebilir. Kullandıkları liste sadece bu. AdGuard Premium ise HTTPS bağlantıların içeriğini dahi süzebiliyor. Yani videoların içerisindeki reklamları da engelleyebilme kapasitesi var. Bunun yanında bir sürü, çeşit çeşit filtre ekleme olanağı sunuyor.

Kısacası AdGuard Premium, DNS çözümlerinden çok daha gelişmiş kapasiteye sahip.

AdGuard 3 Ay Ücretsiz Lisans [Reklam Engelleyici]

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Android e indirdim iyi oldu. Youtube da çalışmıyor sadece. Onun dışında güvenilir mi? Bankacılık uygulaması vs kullanıyoruz açıkken sıkıntı yaratır mı? Vpn gibi çalışıyor sonuçta sıkıntı çıkmasın?
    YouTube'un resmi Android uygulamasında reklam sorununu çözmek için rehberleri var.

Link: https://kb.adguard.com/en/android/solving-problems/youtube-ads

Gizlilik politikaları gayet sorunsuz. Şirket AB yasalarına tabi. Oluşturduğu VPN bağlantısı yerel. Birçok bankanın sitesinde kendi sertifikalarını aradan çıkartıyor. Büyük bir istisna listeleri mevcut. Yani sizin kapatmanıza gerek kalmıyor. Fakat içim rahat etsin, belki benim işlem yapacağım site/kuruluş o listede yoktur diyorsanız kapatabilirsiniz.

• Firefox + uBlock Origin, mobil masaüstü fark etmez. IOS'ta eklenti kurulmuyor.
  • Blokada da aynı işi görüyor. Açık kaynak kodlu ücretsiz

https://blokada.org/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_gokturk -- 3 Nisan 2020; 14:41:37 >
  • CyberXTR kullanıcısına yanıt
    Adguard Pro kullanıyorum iPhone'da tüm reklamları engeliyor tüm uygulama/oyun/tarayıcı vb.
    Ayrıca eklenti kurmana gerek kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

Blokada da aynı işi görüyor. Açık kaynak kodlu ücretsiz

https://blokada.org/
    Blokada, HTTPS filtrelemesi yapmıyor. Dolayısıyla reklamları bir yere kadar engelleyebilir. Video içerisinde yer alan reklamları zaten engelleyemez. AdGuard gibi gelişmiş gizlilik özellikleri de sunmadığı için reklam/takipçi engelleme konusunda AdGuard'ın rakibi olamaz.
  • Denedim de Blokada doğru dürüst çalışmıyor, haklısınız. Uygulamalarda bir işe yaramıyor. Bunun yerine uygulama kullanmayı bıraktım. Firefox + uBlock Origin kullanıyorum, uygulamayı kullanmıyorum.
  • Haber veren çok sağolsun.zaten kullanıyordum..bahaneyle preminyum oldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Haber veren çok sağolsun.zaten kullanıyordum..bahaneyle preminyum oldum
    Ben Windscribe kullanıyorum. Ücretsiz. VPN aktif etmek şartı yok. VPN kapalı olduğu halde reklam engelleyici çalışıyor. Bu forumda reklam görmüyorum. Sıfır reklam. 0000

Ayarlar bu şekilde.

AdGuard 3 Ay Ücretsiz Lisans [Reklam Engelleyici]AdGuard 3 Ay Ücretsiz Lisans [Reklam Engelleyici]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 4 Nisan 2020; 1:2:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

Ben Windscribe kullanıyorum. Ücretsiz. VPN aktif etmek şartı yok. VPN kapalı olduğu halde reklam engelleyici çalışıyor. Bu forumda reklam görmüyorum. Sıfır reklam. 0000

Ayarlar bu şekilde.

Alıntıları Göster
    Hocam VPN aktif etmeden nasıl reklamları engelliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 4 Nisan 2020; 19:49:15 >

• O eklentinin içerisine uBlock Origin entegre edilmiş. Özel bir nedeni yok. Reklam engelleyici olarak AdGuard eklentisini önerebilirim. Böylece DH, ekran görüntüsündeki hali alır. Bütün sitelerde de bu reklam engelleme konusunda tatmin edici sonuçlar elde edersiniz.

AdGuard 3 Ay Ücretsiz Lisans [Reklam Engelleyici]
  • Teşekkürler :)
  • Premium üyelik kampanyası sona mı erdi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @emurat

Windscribe da vpn aktif etmeden reklamları engelliyor. Chrome eklentisini kurdum ve üye oldum.
  • paylaşım için teşekkürler lakin youtube reklamlarını engelleyemedim iosta. Öyle bir seçenek sunuluyor mu kullanıcıya yoksa sadece safarideki reklamlar mı engelleniyor?
  • Hayatımda kullandığım en faydalı program

• quote:

Orijinalden alıntı: e55e55e55

paylaşım için teşekkürler lakin youtube reklamlarını engelleyemedim iosta. Öyle bir seçenek sunuluyor mu kullanıcıya yoksa sadece safarideki reklamlar mı engelleniyor?
    lakin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.