Şimdi Ara

Adblock kullanmayan var mı? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
1
Favori
11.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cep telefonu android kiwi browser + adguard
  • Smart TVlerde dahili gelen youtube için tek çözüm Premium almak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nano AdBlock kurun öncelikle. Bir siteye girdiğinizde "Lütfen AdBlock Kapatın" uyarısı vermemesi içinde yanına Nano Defender kurun. Artık adblock kapat hemşehrim uyarısını vermez. Tampermonkey eklentisini de kurup "Ultra Popup Blocker" scriptini ekleyin. Bu da bir yere tıkladığınız da başka bir sekmede açılan reklamı engeller. Bir de bazı indirmeleri yaparken insanlar tıklama başına para kazanacağı sitelere koyuyor. 5 saniye bekle vs. Bunun içinde "AdsByPasser" script kurarsanız beklemeden geçer ve direkt indirme sitesine ulaşırsınız. Yeni bir tarayıcı kurduğum da ilk yaptığım iştir bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirLife -- 27 Nisan 2020; 18:21:18 >
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Evet ama uygulamaya müdahale etmiyor. Sadece tarayıcıda ki reklamları engelliyor.

• benim adblock dh de falan cogu reklamı gizlemiyor, sadece youtube da allah razı olsun hiç reklam görmüyoruz. kaspersky kurdum 3 gün önce onun kendi adblocku varmış daha reklam görmedim hiçbir yerde
  • ø kullanıcısına yanıt
    Pardon, bendeki AdGuard Pro sürümüymüş. Bütün uygulamalardaki reklamları engelliyor.
  • PC de, Chrome daki adblock youtube reklamlarını gizlemiyor. Sebebini bilen var mı ? Yoksa çözüm başka bir blocker damı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pcde ve telefonda ublock origin kullanıyorum. Youtube uygulamasını da sildim reklamlar yüzünden. Tarayıcı gayet yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burgamer

Raspberry pi sağolsun. Pihole kurdum. Modemin dnsinden direk reklamları engelledim. Aklınızda olsun her cihaza ayrı ayrı adblock kurmanıza gerek yok.
    Bunun için bir Türkçe kaynak var mıdır ? Kendi sitesinde var ama anlayamadım pek bir şey.
  • İnternette ne yazık ki adblocksuz gezilmiyor. Adblock olarak 'Ublock Origin' eklentisi en iyisidir arkadaşlar.

• Opera'daki gömülü olan adblock'eyi kullanıyorum ama sevdiğim bazı sitelerde ve youtube'de kapatıyorum. Hatta bazen çok faydalı bulduğum kanalların reklamlarını geçmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon versiyonu varmı bunun!?

• JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Ücretliymiş, yarın bakiye yükleyip alayım bari.

• ø kullanıcısına yanıt
    Mac tarafında lisanslı AdGuard kullanıyorsanız, iOS tarafında AdGuard uygulamasından Pro'ya ücretsiz geçebiliyorsunuz.
  • facepunchS F kullanıcısına yanıt
    Adguard engellemiyordu.

Kaldırdım ben de. Ublock origin reklam felan vermiyor spotify da. Mutluyum.
  • O sıtelerde ben engelleyici kapatıp giriyorum sonra tekrar açıyorum özellikle film izle gibi sitelerde işe yarıyor.

• Ben çift reklam engelleyici kullanıyorum ve ayarlarında maximum reklamı engelleyecek şekilde yapıyorum hatta bunları atlayan reklamlarda varsa Manuel olarak engelliyorum.

• Firefox +ublock orign yada brave browser kullanıyorum

• AirLife kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkür ederim. "Ultra Popup Blocker" ve "AdsByPasser script'' sadece firefox için mi ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.