Şimdi Ara

ADATA SU650 YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MücahitBayram55 (2 mesaj) Armag3d0N (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> ADATA SU650 YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    317 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkdaşlar merhaba bu modeli 6aydır kullanıyorum ancak son dönemde 4 kere format atmak zorunda kaldım bu ssd ye kurdugum sısteme cunku sıstemı kurduktan bir iki gün sonra mavi ekran veriyor ve sonra reboot and select proper yazısı geliyor sonuncuda artık anakart ta biosta ssd yi görmüyor. farklı format diskleride denedim sorun tamamen ssd artık onu anlamış oldum bugün evdeki bilgisayarada taktım ssd yi görmedi. Şimdi bu ssd nin tamiri olur mu arkadaşlar ? bir de adata ile garanti işini nasıl halledebiliirm SN no gir diyor sorguluyorum ürün bilgisi yanlış diyor garanti kağıtları var distribütor yok. ulaşabileceğim bir numara da yok en azından bir bilgisi deneyimi olan varsa bana yardım edebilir mi ?

|
    |
  • Yarbay
    11924 Mesaj
    SSD tamiri olmaz, arızalıysa yenisiyle değiştirilir. Yanlış hatırlamıyorsam ADATA markasının Türkiye distribütörü Endeks Bilişim.
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkür ederim gerçekten firmayla iletişime geçeyim çünkü adata sitesi tamamen işlevsiz hiç bir işe yaramıyor.
    |
    |
    Armag3d0N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.