Şimdi Ara

ADATA SU630 240GB PERFORMANS DEĞERLERI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pert olan SU650 240GB yerine gönderilen bu ssdnin performans değerleri paylaşıyorum.Test sistemi imzadaki sistemdir.
    CDM/CDINFO
    ADATA SU630 240GB PERFORMANS DEĞERLERIADATA SU630 240GB PERFORMANS DEĞERLERI

AS SSD Benchmark
    ADATA SU630 240GB PERFORMANS DEĞERLERIADATA SU630 240GB PERFORMANS DEĞERLERI

CDM ile 3 kez art arda çalıştırarak alınan HWMONITOR ısı değerleri
    ADATA SU630 240GB PERFORMANS DEĞERLERI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 22 Ekim 2019; 0:39:41 >

• RFU
  • Bende de SU630 vardı 4 ayda bozuldu , yenisini verdiler 5 aydır sorun yok fakat çok ısınıyor ve yavaşlıyor , resmen sorunlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

Bende de SU630 vardı 4 ayda bozuldu , yenisini verdiler 5 aydır sorun yok fakat çok ısınıyor ve yavaşlıyor , resmen sorunlu.
    4 senelik mekanik disk 41 derecede çalışırken bu yük altında 61 dereceyi görüyor. Bu ısılarla mümkün değil uzun süre dayansın. Resmen problemli, bakalım gittiği yere kadar kullanıcaz.

Kesinlikle almayın. İstisnasız olarak diyorum bunu.
  • Bir yanılgıya düştüm fiyata aldandım adata su630 240 gb ssd aldım ve gerçekten de en ufak bir işlemde ısı değerleri uçuyor, mekanik diskim 40 dereceyi görmezken su630 yük altında 65-67 dereceleri gösterdi bana. Bu ürünü uzun süre kullanıp test eden varsa tavsiyesine ihtiyacım var, iade şansım var ancak uygun fiyata aldım kafam oldukça karışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nezirho -- 20 Mayıs 2020; 18:42:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.