Şimdi Ara

Adamakıllı bir 5. parti gelse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar emin olun şu anki her partiden seçmenler partilerinin başka bir alternatifi olmadığı için oy veriyor. Gidin halkın arasına karışın konuşun, akp seçmeni, yolsuzluk var ama icraat de yapıyorlar der, mhp ve chp seçmenleri de genel olarak ideoloji açısından oy verir ama ben kimsenin oyunu canı gönülden attığını düşünmüyorum, rte gitse kk veya db ülkeyi daha mi iyi yönetecek sizce? Bu kişiler ideolojilere saplanmış kişiler, birisi milliyetçi, diğeri islamcı diğeri batıcı(keşke gerçekten atatürkçü olsada oyumu ona versem), hdpden bahsetmiyorum bile. Şöyle adamakıllı bir 5. parti gelse, kendisini ideolojilerden sıyırmış ve sadece icraate yönelik siyaset yapan, bence ülke hakikaten kalkınır, siz ne düşünüyorsunuz?

• Ben kendimi bildim bileli siyaset teror konulari uzerinden yürüdü. Terör evet onumuzdeki en buyuk engel olabilir ama caga ayak uyduramadigimizin farkinda miyiz bilmiyorum. Madem teror bitmeden ilerleme kat edemeyecegiz -anladigim odur- asker olan, teroru yok edecegine inanan bir siyasi lider ciksa da 1 donem oyumuzu ona versek. Vergiyse vergi, kemer sikma ise son delige kadar sikma. Teror yok edilecekse millet evinde otururken veya disarida yururken kendini guvende hissedecekse bu millet cogu seyi kabullenmeye hazirdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.