Şimdi Ara

ADAM AKILLI NET BİR AÇIKLAMA YAPIN(AYT COĞRAFYA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 TANE SORU GELECEK. YOK 2010 YILI KILAVUZU YOK ŞU YOK BU. BIZ MANTIK YURUTMEK ZORUNDAMIYIZ ?

BIR TANE YETKILI CIKIP DESINKI AYT SINAVINDA CIKACAK 6 SORU GEÇEN SENEKİ 2.OTURUM KONULARI İLE AYNI VEYA HAYIR ARTIK 2.OTURUM LYS COĞRAFYA DEDİGİMİZ SEY YOK TMCİLERE ONU SORMAYACAĞIZ

SORUYORUM ÖSYM KILAVUZDA BELİRTMİŞ DİYOR NEYİ BELİRTMİS? NET BİR ACİKLAMA YAPİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helixSNAA -- 19 Mart 2018; 0:0:59 >

• neden tarih değil de coğrafya? anlatsana biraz
  • Lys tarih görmediğimize göre çıkmayacak.Sorarlarsa bütün tmciler itiraz eder merak etme o kesin. Ama 2.oturumda direk tak diye bilgi sorabilirler.O Yüzden tarih çalışırken savaşları,önemlerini,hangi savaş sonrası hangi belge? iyi calis kanki :3
  • helixSNAA kullanıcısına yanıt
    ea lisede lys tarih görmüor mu?
  • Dostlar meb kazanım kavrama testlerine baktım tarih kısmına. Sadece Tarih B var. Yani ikinci kısımda sorulacak sorularla ilgili testler. Soruların tamamı bilgi sorusu. Öncüllü soru yok. Bu sorular sözelcilerin girdiği lys tarih mi yoksa eşit ağırlıkçılara sorulacak sorular mı bilmiyorum. Onunla ilgili bir ayrım da yok. Bence bilgiye ağırlık verin link de atıyorum bakarsınız:https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/KazanimTestleri.aspx?sinifid=9&ders=90

Hocam küfürü silin biri şikayet eder boşa ceza almayın
  • PeteMitchell01 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok saol şunları bi çözeyim güzel bilgi soruları var yeni şeyler öğrenirim bilgi konusunda eksiğim varsa görürüm cok saolasin dostum
  • beyler ben lys coğrafya ve ygs lys tarih calısmadım hiç bakmak iyi olur mu ki ya nereye calışacağımı da bilmiyorum ki anasını satıyım
  • helixSNAA kullanıcısına yanıt
    ne demek hocam kolay gelsin
  • Tm misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helixSNAA

Tm misin ?

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalış dostum küçümseme sağlam bir konu anlatım kitabı al defter al önemli seyleri not tut tekrar et 5 soruda 2 yanlış yaparsan 5000 kişinin gerisinde olacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helixSNAA

Çalış dostum küçümseme sağlam bir konu anlatım kitabı al defter al önemli seyleri not tut tekrar et 5 soruda 2 yanlış yaparsan 5000 kişinin gerisinde olacaksın.

haklısın hocam aslında. kaynak olarak ne çözmek lazım sence nelerden calısmalı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.