Şimdi Ara

acilll!! tercih yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2- ytü mimarlık
    3- bilgi mimarlık
    4-iyte

5.sıraya kültür, gazi, 9 eylül, yeditepe, çukurovayı sıralayabilir misiniz??
    bu arada adanalıyız. çok bariz farkı olmayan ünilerin üstüne çukurova yazmamız daha mantıklı sanırım

selam arkadaşlar.
    kız kardeşim girdi lyse bu sene. mf3 20.100 ve mf4 20.600

şu ana kadar
    1- itü mimarlık
    2- ytü mimarlık
    3- bilgi mimarlık

yazdık. bunun altına garanti tercih olsun diye (açıkta kalmasın) öneride bulunabilecek bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.
    iyte, kültür, gazi, dokuz eylül mimarlık gibi

bunun yanında
    -beslenme diyetetik
    -elektronik haberleşme
    -fizyoterapi

alakasız bölümler diyebilirsiniz ama sınavı beklediğimiz gibi geçmedi bir haftalık araştırmayla ancak bu kadar azaltabildik bölümleri..
    bu bölümlerden de önerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi floduyn -- 4 Ağustos 2011; 4:17:23 >

• upppp!!!
    arkadaşlar bilenler en azından bildiği kısımda yardımcı olsun lütfen
  • normalde ne istiyorduda az geldi puan

ben olsam beslenme diyetetik veya ftr ye atlarım direk sağlık istediğim için
    ne istediğine bağlı birazda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafagonul -- 2 Ağustos 2011; 15:27:32 >
  • ygs sinde ilk 10 bindeydi. lys ye göre tıp olmadı diş diyorduk. ama beklediğimizden kötü geldi.

ben de tıp okuyorum aklımda hep sağlık vardı onun için de ama
    ftr için bir yasa çıkacak tüm yetkileri alınacak deniliyor
    beslenme diyetetik için de iş garantisi ve para durumuna tam güvenemiyorum
  • şimdi obezite olduğu için diyetisyenlikte iyi iş var ama 5 yıl sonra ne olur onu bilemem
    fakat iş imkanı olur büyük ihtimal
  • haklı olabilirisn...
    başka yorumu olan arkadaşlar?
  • İlk tercihler mimarlık , dolayısıyla bu yönde ilerlemeniz daha sağlıklı olacaktır.
    -beslenme diyetetik-elektronik haberleşme-fizyoterapi bu bölümler için ise ; bu bölümleri tercih edenlerin sıralaması genelde nedir ? Tercih ederken kaçıncı olarak yazmış ve yerleşmişler bunlara bakmak gerekiyor. ( dogrutercih.com a bakın)
    Tercih sıralamasından dolayı kaybeden insan çok. Zaten üniv. kazananların yüzde 80 i okuduğu bölümden memnun olmuyor.
    Meslek tercihini net olarak belirlemek zorunda.
  • 4. ye de iyte yazsın başka yapmasına gerek yok.
  • 4. Koç Hemşirelik
  • @Bodyguard_26 kendisi iş hayatına atıldığında iş aramayacak geliri de az çok iyi olan bi meslek arıyo. daha çok mimarlık yönünde
    @mesemih mimarlık istanbulda okunur diye bir kanı mevcutmuş kardeşim öyle dedi ben de baktım eğitim olarak filan övüyorlar
    @Rotflmao bunu düşünmüyoruz yine de teşekkürler
  • ne hemşireliği yuh
    yazıktır günahtır bu puana hemşirelil
    bence mimarlık alternatiflerini yüzde yüz burslu özellerle çoğaltsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.