Şimdi Ara

acilll!!!!! lütfen yardım edinnn.........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • phılıps spa7650 5+1 aldım. bütün kabloları bağladım. ama sadece 2 tanesi çalısıo center + rear çalışmıyo. front çalısıo bide bass ... lütfen yardım edin.... bütün herşeyi bağlı. hoparlörlerde bir sorun yok. front.a taktım denedm hepsi çalısıo. sorun center+rear da. bi bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

• ses kartı ayarlardan dolayı olsa gerek. Ses kartının ayarlarını kontrol ettin mi? 2 kanal çalışıyor demektir. Ayarlarına bakmanı ve 6 bant seçeneği varsa onu seçmen lazım. Hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama genel problem boyle oluyor. Umarım işine yarar.
  • yardımın icn cok saol. ama bnm vissta eskiden xp kullanıodum orda vardı ayarlar yapıodum bunda nasıl yapılacağını bilmiyorum. aradm ama bulamadm.
  • stereo kayıtla denediyseniz normal, sadece ön iki uydu çalışır. 5.1 destekli film veya oyunla bi deneyin öyleyse.
  • ev sinemasında. kayıt diyorum yüklü ses aygıtı yok dio. bnm öncedende 5+1 vardı onda çalısıyordu sorunsuz. ses aygıtıda yoktu. bunda nie böle.
  • Ses ayarları bölümünden, Kayıttan Yürüt> Yapılandır> 5.1 seçerek ayar yapabiilrisiniz. Sonrasında, 5.1 destekli kayıtla bi deneyin. Hangi ses kartı olduğunu bi yazın daha kolay yardım alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TARANTULA-MK -- 21 Temmuz 2009; 18:24:09 >
  • ses kartım intel.

• Ses kartının sürücüsünü ayrı olarak yüklediniz mi? 2. resimde High Definition Audio Aygıtı'nı seçerek aşağıdan yapılandır'ı tıklayın. Oradan 5.1 seçin ve test tuşuna basarak kontrol edin. Bütün uydulardan ses geliyorsa ses kartı ayarlarında veya bağlantıda sorun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TARANTULA-MK -- 21 Temmuz 2009; 18:41:57 >
  • hayır gelmio.. ses kartımn sürücüsü yok. vistada bulmuo. bnde cd var ama bnm cd room bozuk oldugu icn yükleyemiyorum.. ama netten arastırıyorm sabahtan beri. yok bulamadm bişey. bnm anakart intel 915 chipset. ses kartımın modelini bilmiyorum... bana yardmcı olursan. cok iyi olur.
  • Anakart modeli yoksa aşağıdaki linkten siw.exe indirerek bakabilrisiniz. Model ismi bulununca kolaylıkla bakabilriz sürücünün olup olmadığına.

http://www.gtopala.com/siw-download.html
  • cok cok saolasın bakıyorum olunca haber vercem..
  • siw'de sol bölümde motherboard'a tıklarsanız sağda çıkacaktır bilgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TARANTULA-MK -- 21 Temmuz 2009; 19:25:16 >
  • Resimdeki gibi

• yaptm...

Property Value
    Manufacturer Intel Corporation
    Model D945GTP

CPU Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz
    Cpu Socket Socket 775 LGA

System Slots 4 PCI

Memory Summary
    Maximum Capacity 4096 MBytes
    Memory Slots 4
    Error Correction None

Warning! Accuracy of DMI data cannot be guaranteed

• cok cok saolasn.... indiriyorum. eğer olursa dileyn bnden ne dilersenz.....
  • Çok teşekkür ederim yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alejandroo -- 20 Kasım 2010; 21:26:26 >
  • Rica ederim, ne demek...

İyi akşamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.