Şimdi Ara

acill msn virisü yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşka konuşurken birden zip dosyası geldi o gönderdi zannerek açtım ve kimle konuşsan ben göndermişim gibi gidiyor nasıl silebilrim ...

"http://night775.t35.com/fotos.zip "

diye birşey atıyo acil cvp ltf....

• msn virüsü banda bulaşmıştı msclt diye bişey.. öncelikle görev yöneticidinden msclt.exe diye bişeyin çalışıp çalışmadığına bak çalışıyorsa sonlandır. iyi bi antivirüsle tarama yaptır sonra regeditten msclt yi arattır bulduğunu sil, en son bir kez daha tarama yptır.
  • bu yolladığına tıkladım kaspersky virüs dedi bu ne ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: setenay_

bu yolladığına tıkladım kaspersky virüs dedi bu ne ya

Arkadaşım neden tıklıyorsun zaten virüs var diye göstermiş bize sende gitmiş tıklamışsın yazık olmus..
  • ya resmini koydu sandım napçam şimdi arkadaşım
  • quote:

bu yolladığına tıkladım kaspersky virüs dedi bu ne ya

alemsınız ya sen zannettın resım falan
  • ya arkadaşım ne alakası var dalgın bir anıma geldi fotos yazınca ben de tıkladım ne yapıcam kaspersky çözermi
  • quote:

ya arkadaşım ne alakası var dalgın bir anıma geldi fotos yazınca ben de tıkladım ne yapıcam kaspersky çözermi

yukarda anlatılan ları uygula ..tabi çözebılır.. o isimle ne bulursan sil... zaten uyarı verdıyse muhtemelen yuklememiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 8 Kasım 2006; 23:19:07 >
  • ya uyarı verdi allow dedim kasperskyda şuan arama yapıyorum detected ta yer alıyor ama üzerine tıkladığımda go to file dosyasını bulamıyorum.c doyasındamı aratayım msclt.exe dosyasını arkadaşım
  • regeditte buldum msclt.exe aratınca alt alta 2 tane yazı var

ab (varsayılan) REG_SZ (değeri atanmamış)
    ab 000 REG_SZ msclt.exe

bu ikisinimi sileyim arkadaşım
  • ıkısınıde sil... ayrıca c dede arat çıkan larıda sil silmezse guvenlı modda ac oyle sil kasper kullanmıyorum detayını bılemıyecegım arkadasım yanı bulup sılıyormu yoksa karantınayamı alıyor yada sadece buluyormu bılemıyecegım sen dedıklerımı yap sorun çıkacagını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 8 Kasım 2006; 23:31:22 >
  • regeditteki alt alta iki maddeyi silsem tamamen kurtulurmuyum arkadaşım
  • kurtulamaya bılırsınde sen ustte dedıklerımı yap
  • virüs spy taramasında çıkmadı bişey regedittede her veriyi aradım sildim ama pcyi kapatıp açınca yeniden geldi c dosyasındada her yerdede aradım bişey çıkmadı sadece regeditte aramada yer alıyor onuda sildikten sonra yeniden geliyor malesef.
  • ya çok ilginç arkadaşada bulaşmıştı bu nasıl kurtuldu bilmiyorum ama başına gelen arkadaşlar bişey merak ettim msnde konuşurkenmi ileti gidiyor yoksa herkese çevrimdışı olsun olmasın mail şeklindemi?iletide hemen çevirim içi olan herkese sohbete başlamadanmı gidiyor yani sohbetin ortasında falanmı virüs girse uyarmaya vakit kalıcakmı yani.çok duydum bu virüsü bu aralar
  • quote:

Orjinalden alıntı: hola_10

ya çok ilginç arkadaşada bulaşmıştı bu nasıl kurtuldu bilmiyorum ama başına gelen arkadaşlar bişey merak ettim msnde konuşurkenmi ileti gidiyor yoksa herkese çevrimdışı olsun olmasın mail şeklindemi?iletide hemen çevirim içi olan herkese sohbete başlamadanmı gidiyor yani sohbetin ortasında falanmı virüs girse uyarmaya vakit kalıcakmı yani.çok duydum bu virüsü bu aralar

yok online iken yolluyor
  • sağolasın dostum online olup benden sana böyle bir link gelicek virüs yedim uyarısı yapmaya fırsat vericekmi yoksa hemen sayfa açar açmazmı yolluyo arkadaşım.tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.