Şimdi Ara

Acilen kasa faniyla ilgili yardima ihtiyacim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemcim Phenom II X4 955 yuk altinda 70 dereceyi aşiyor.Bundan dolayi aopen nagas g6 kasama fan alicam ama aklima birkaç şey takildi.Kasanin önde 2,Ustte 2,altta 1 ve arkada egzos fan yeri olarak 1 tane daha olmak uzere toplamda 6 tane yer var.Bugun kasayi incelerken fark ettim ki kasanin sadece ondeki fan yuvalarinda vida yeri var,diger fan yuvalarinda vida yeri yok.Vida gelicek yerler peteklerdeki gibi daire.Buralara sadece kauçuk vida mi kullanabiliyoruz?Birde fan olarak 3-4 tane Akasa Classic 12CM almayi dusunuyordum ama kauçuk vidaya ayri para odeyeceksem 12 cm olup yaninda kauçuk vida verilen hesapli fan tavsiye edebilirmisiniz?İşlemcim kizarmadan once acil siparis vermek istiyorum.

• Merhaba kasanızın resmini ekleye bilirseniz daha iyi anlaşılır fakat fan yuvası varsa mutlaka vida için yer de vardır. Fan için teknobiyotik de çeşitli ebat ve marka fsn oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ust fan yuvalari
    On fan yuvalari
    Arka fan yuvası

Ön fanlar içeri arka egzos fan ise dişari ufleyecek peki ust fanlar ne tarafa uflemeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 12 Haziran 2013; 8:56:32 >

• Resimler kuçuk olmuş degiştirmeye çalıştım ama olmadı.Buraya daha iyi anlaşilmasi için buyuklerini koyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 12 Haziran 2013; 9:02:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.