Şimdi Ara

Açıldı -Eski Usul 2008 Pvp Server HasekiMT2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun yıllardır hatta oyun Türkiye'ye ilk geldiğinden beri Metin2'yi keyifle oynayan arkadaşlarız. 7-8 sene kadar TR de Asena serverinde oyun serüvenimize devam ettik. Sonrasında okul ve kişisel sebeplerden dolayı oyunu bıraktık ve ara ara PvP oynamaya başladk.

Oyundaki bizce en büyük problem yeni getirilen özelliklerin gereksiz ve oyunu karmaşıklaştırarak zorlaştıran yapısıydı. Yeni özelliklerin pek çoğunu hiç kullanmadık yada alışamadık yeni gelen Lycan karakterini hiç sevemedik ve alışamadık çünkü oyunun mirasına yakışmadığını düşündük ve yeni olan serverlerin çoğunda bu özelliklerin olması yüzünden toplanarak yeni ve bu özelliklerin hiç birini içermeyen oyunu 2008 yılına geri götüren bir sunucu kurma kararı aldık.

Oyunumuza hiç bir yeni özellik olmayacaktı aynı zamanda emeğin değerini bildiğimiz için herhangi bir şekilde "Edit ve Emek" karşıtı bir özellik eklenmeyecekti.

Bu kuralımıza sadık kalarak yüzlerce saat emek harcayarak HasekiMt2'yi baştan sona kadar tekrar düzenledik.

HasekiMt2 24/04/2020 Saat 20:00 Tarihinde Açılacaktır.

Metin2'nin eski halini özleyen ve yeniden yaşamak isteyen tüm dostlarımız davetlimizdir.

Oyunumuzun destek ve bilgi sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Site Link:https://haseki2.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindPeak -- 25 Nisan 2020; 22:47:55 >

• Yukarı
  • Server güzel ama hiç oyuncu yok. Reklamları cogaltmalisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harun577 H kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum, bende buradan gördüm ve şu an full client iniyor fakat online sayısı sadece 5. Acilen reklam yapmalısınız.
  • 2016da tr yi bıraktım . Ozaman bu zaman pvp hevesi vardı içimde,, sw ye baktım baya hoşuma gitti en çok hoşuma giden sey beta, levelli pet , kostümler ve kuşak olmaması.
    Umarım user sayısı dışında herşey sabit kalır bizde eski günleri yad ederiz :) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun577 -- 1 Mayıs 2020; 18:30:49 >
    Hocam, npclerde 65 seviye zırhları falan olmasa daha iyi olurmuş aslında. Hesap açtım ama oynamadım henüz.

• Çelik muharebe yok npc lerde yeni eklendiyse bilmiyorum . 1 saat oynadım muho ve çelik kizilda düşüyor tanıtımı inceleyebilirsiniz.

Evet sanırım yanlış söyledim. Çelikler ve en üst silahlar hariç diğer her şey var npclerde, onu söylemek istemiştim

• Evet onlar olmasa iyimis 61e kadar zirhlarin +9u var mesela sadece 34lv liklere kadar olsa oda +6 fln olsa bence daha iyi olur . Kılıçlar da aynı şekilde dolu ve kdp kaldırılsın kendimiz dusurelim ayrıca exp drobu çok yüksek .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.