Şimdi Ara

Acil Yardım yarın için 4870? GTX260 ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de HD 4870 tavsiye ederim. Sıcaklık konusunda ise hava akışı düzgün bir kasada hiç sorun çıkarmaz. Gerçi benim kasamda havanın akabileceği bir fiziksel etki bile yokken gayet düzgün çalışıyor. Bana nedense GTX200 serisi itici geliyor. Performansları iyi güzel kartlar ama ne bileyim. Belki soğutucuları yüzünden belki başka. Yine de sana kalmış bir şey. ATI sürücülerini düzeltme eğilimide. Sonuçta illa ki düzeltecek. Şu haliyle seni zaten idare eder. Ama içine sinmiyorsa nVidia al.

Bunlar da kesmiyorsa R700 veya 280 al

nVidia hile yapıyor dersen kanıt da olması lazım. Belki yapıyordur belki yapmıyordur orasını bilemem ama varsa öyle bir şey ortaya çıkaracak o kadar çok kişi var ki kanıtlarıyla beraber. Bu olay da burada anlatılıyor. Zaten görürsün Crysis ismini felan. Hile yapıp yapmadığını düşünme. Sonuçta sana istediğini veriyorsa gerisi de önemli değil.

Kaldı ki CryTek firmasının kurulmasına önayak olan ve onların ilk oyunları X-Island (FarCry) yapılmasına katkı sağlayan şirket nVidia'dır. O kadar da olsun artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndryTR -- 31 Ağustos 2008; 0:49:35 >

• gtx260 ama novadaki MSI O.C lu olan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sky2007

@isk0rpit

arkadaş zaten 4870 mi gtx 260 mı alayım diyor

sen nerden 4850 çıkardın

Önce monitörü hakkında bişey söylemedi 22'' deyince 1680/1050 çöz. girdi şin içine ondan sonra bende 4870 al diye tavsiyede bulundum.
  • SONUÇ OLARAK 4870....

DAHADA AKILINDA SORUNLAR VARSA BİLEMİYORUM
  • Bak taze taze 4870 x2 incelemsi geldi donanım haberdeb izle videoyu 4870 te testte var bendede bukakadar hangisinialırsan al hayırlısı olsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_26071328/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isk0rpit -- 31 Ağustos 2008; 1:09:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: isk0rpit

quote:

Orjinalden alıntı: iktyas

mönitörün buyukluğu ile alakası yok eğer crysıs gıbı oyunlarda yuksek detayda oynamak istıyosan gtx260 almalısın 4850 ne yaaa

Ben crysis i hd 2600 xt ile 1680/1050 çöz. orta ayar grafiklerle gayet akıcı şekilde bitirdim ufak tefek fps düşüşleri yaşadım kardeşime aldığım hd 3870 ile bütün ayarlar high 1680/1050 22'' lcd ekranda 20 fps ile gayet akıcı sorunsuz şekilde bitirdim 260 ile 4850 arasındaki fiyat farkı okadar fps için değermi 100 fps verse ne yazar oyun stabil akıcı olsun gerisi hikaye 19'' monitörlere kadar 2.7 ghz . işlemci ile hd 4850 süper işler cıkartır paranda cebinde kalır ki crysis dediğin 10 saatlik oyun onun içinmi okadar para harcıyacaz .

insan parası varken neden very hıgh da oynamak için 4870 yada GTX260 almasınki??? bu nası i mantık? ayrıca sen 20 fps ye akıcı diosan ne dim bu forum sana göre değil sen bu mantığına göre kimseye kart tavsiyesi yapma kardeşim...

• quote:

Orjinalden alıntı: dark alien

quote:

Orjinalden alıntı: isk0rpit

quote:

Orjinalden alıntı: iktyas

mönitörün buyukluğu ile alakası yok eğer crysıs gıbı oyunlarda yuksek detayda oynamak istıyosan gtx260 almalısın 4850 ne yaaa

Ben crysis i hd 2600 xt ile 1680/1050 çöz. orta ayar grafiklerle gayet akıcı şekilde bitirdim ufak tefek fps düşüşleri yaşadım kardeşime aldığım hd 3870 ile bütün ayarlar high 1680/1050 22'' lcd ekranda 20 fps ile gayet akıcı sorunsuz şekilde bitirdim 260 ile 4850 arasındaki fiyat farkı okadar fps için değermi 100 fps verse ne yazar oyun stabil akıcı olsun gerisi hikaye 19'' monitörlere kadar 2.7 ghz . işlemci ile hd 4850 süper işler cıkartır paranda cebinde kalır ki crysis dediğin 10 saatlik oyun onun içinmi okadar para harcıyacaz .

insan parası varken neden very hıgh da oynamak için 4870 yada GTX260 almasınki??? bu nası i mantık? ayrıca sen 20 fps ye akıcı diosan ne dim bu forum sana göre değil sen bu mantığına göre kimseye kart tavsiyesi yapma kardeşim...

Bütün dünya bu oyunu v.high demi oynadı sadece crysis very h. oynamak içinmi okadar para verilcek ki high detayda oynayınca bi yerimmi eksildi düşük çöz. oynar diye tavsiyede bulundum ayrıca o yazı 4850 nin başarız olmadığını kıyaslamak için yazıldı sanamı sorcam ben senin kardeşşin falan değilim gecenin bi yarısı ağzımı bozdurcan bana hadi git kumda meşe oyna sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isk0rpit -- 31 Ağustos 2008; 1:36:07 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.