Şimdi Ara

Acil yardim pc topladim acilmiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • MSI 'ın dandik ürünlerden uzak durun :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanbabam

Bende sıfır aldım.aynısı benimde oldu. Anakart çalışıyor görüntü yok.ram ler alev gibi ısınıyor.25 ocaktan beri servispoint te. Sanırım bu anakartlarda problem var. Servis msi z170 kartlarla doluymuş

valla hocam 1 servise goturdum beceremedi bitane daha yere verdik adam sozde 5 saat bunla ugrastim hala olmadi dedi.
    2. anakart artik 2.sininde bozuk olma ihtimalimi var oktan parcalarimi bir araya getirdik anlmadim gitti simdide power i degistirebilirmisin dedi simdide onu degistircez
    power 80+ plus gold onda nolcak anlmadim gitti paramizla rezil olduk valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

MSI 'ın dandik ürünlerden uzak durun :))

bir daha tobe olsun zaten
  • quote:

MSI 'ın dandik ürünlerden uzak durun :))

hocam baska servise verdik kasayi adamlar yapamadi.ben sorunun kesinlikle anakartta oldugunu dusunuyorum adamlar bana power i degistirelim bi felan ama kesin degiliz gibisinden sacmaladilar resmen.ben bu anakarti geri verip ayni miktarda baska bi anakart almak istiyorum ve kesinlikle msi olmuyacak .bana bi ortalama ayni ucret veya assasina bi anakart modeli tavsiye edermisiniz???
    suan elimdeki sistem su

intel core i5 6500
    cougar 6x 800w 80+ plus gold
    furry ddr4 2x 4gb ram
    sapphire r9 390x nitro
    Cooler Master Nepton 240M su sogutma

bunlara uygun bi anakart tavsiyesi verirmisiniz kesinlikli MSI olmasin
  • kingtiger61 kullanıcısına yanıt
    Zaten normal yoldan oc olmayan k serisi olmayan islemci icin cok fazla abartmisin anakarti

Normalde 6600k olsa elinde Asus z170 A olabilirdi cok basarili ve kaliteli bir kart ama bu bile 6500 icin fazla bir kart

Giga h170 lerden alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 18 Şubat 2016; 16:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesinlikle Gigabyte H170-Gaming 3
    daha sonra işlemciyi değiştiririm dersen
    bu sefer Gigabyte Z170X-Gaming 3
    veya almışken tam alıyım dersen Gigabyte Z170X Gaming 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 18 Şubat 2016; 20:52:37 >
  • quote:

Kesinlikle Gigabyte H170-Gaming 3
    daha sonra işlemciyi değiştiririm dersen
    bu sefer Gigabyte Z170X-Gaming 3
    veya almışken tam alıyım dersen Gigabyte Z170X Gaming 5

Valla hocam arma 3 felan yeni oyunlari ultra ayarlarda uzun yillar gotursun de lazim degil ne oldugu canima tak etti paramizla rezillik cektik msi ile

Gigabyte Z170X Gaming 5
  • quote:

Gigabyte Z170X Gaming 5

https://www.digitec.ch/de/s1/product/gigabyte-z170x-gaming-5-lga-1151-intel-z170-atx-mainboard-5591180

Bumudur hocam

Evet o aynen.Msı'dan daha iyi ve çok daha sağlamdır hatta ondan daha ucuz sanki
  • Ortalama ayni fiyat
    Hocam eminsin degilmi bizim ramlerle felan herseyle uyumlu bundada sikinti yasarsam kafayi usuturum:)

• cpu da sorun olabilir.

• Ne oldu sonuç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Ne oldu sonuç ?

Hocam 2 tane bilgisayarciya goturdum biri bakmak icin 50 fr dedi hic bi halt anlamadi sizindediklerini uyguladi onlari zaten bende yapmistim.50 fr gitti.naska yerle 180 fr anlastim ben sana calisitirip vercem dedi oda simdi yok power i degismek lazim felan gibilerinden bos konusuyor anliyamadi.bu arada ben ilk denemelerimde anakart hatalidir diye degistirdim 2.anakarttada ayni hatalari verdi.tamam gigabyt anakarti alsam ayni seyi yaparsa iyice poka sarcak diye korkuyorum.parcalarin hepsini bi yerden aldim.adamlar dediki isterseniz urunlerin hepsini %10 kesintiyle geri alabiliriz.diyorum hepsini verip toplama pc mi alsam sadece ekran karti kalsin.ne dersiniz.cpu konusundan emin degilim ama herseyi kitabina uygun yaptim.ne yapayim fikriniz nedir arkadaslar

• Anakart dual çalışmadığı zamanda görüntü gelmiyor.Ama sizinki psu kaynakli degil.

Kesinti felan yaptirmayin ne kesintisi razi olmayin hemen

• Kardeşim Asus Anakart al kafan rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner Çevik

Kardeşim Asus Anakart al kafan rahat olsun.

vaz gectim kesintisinede ragziyim hepsini geri vericem ekran karti kalsin toplama pc alip ustune ekran kartini takar devam ederim artik. baska kart alicam oda olmucak bendeki bu sansla
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.