Şimdi Ara

ACİL YARDIM HOPARLÖR SEÇİMİ RİCA...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ses sistemi kuruyorumda bana bir yardımcı olurmusunuz acaba kararsız kaldım...

ana ünite:pioneer 6950 ub aldım,arka pandizota pioneer 6972 aldım,ön kapılarda jbl cs5 13cm coaxial hoparlörüm var teybe bağlı. amfi olarakda forwell sm 5410 5 kanal amfi aldım ve 38 cm jbl sub var 1000lik..

şimdi kararsız kaldıgım nokta şu arkada panzotta 1 takım daha oval kolon için yerim var oralara 6965s alıcağım teyibe gireceğim,6972leri amfiye sürücem,jbl bassıda amfiye sürüceğim.. ggeriye 2 kanal kalıyor boşta bu 2 kanala ya pioner tsg172 16 cm mid takımı yada pioner tss20 dome tweeter sürcem. sizce hangisini almalıyım ? yada hem midi hem tss20leri alsam tss 20 leri 6972 ve ya midlerle beraber aynı kanala sürsem neolur ?

yardım için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: HKKCN

arkadaşlar merhaba ses sistemi kuruyorumda bana bir yardımcı olurmusunuz acaba kararsız kaldım...

ana ünite:pioneer 6950 ub aldım,arka pandizota pioneer 6972 aldım,ön kapılarda jbl cs5 13cm coaxial hoparlörüm var teybe bağlı. amfi olarakda forwell sm 5410 5 kanal amfi aldım ve 38 cm jbl sub var 1000lik..

şimdi kararsız kaldıgım nokta şu arkada panzotta 1 takım daha oval kolon için yerim var oralara 6965s alıcağım teyibe gireceğim,6972leri amfiye sürücem,jbl bassıda amfiye sürüceğim.. ggeriye 2 kanal kalıyor boşta bu 2 kanala ya pioner tsg172 16 cm mid takımı yada pioner tss20 dome tweeter sürcem. sizce hangisini almalıyım ? yada hem midi hem tss20leri alsam tss 20 leri 6972 ve ya midlerle beraber aynı kanala sürsem neolur ?

yardım için teşekkürler

amfin o kadar da iyi değil ts20 tak

• tss20
  • 4 oval Amplifikatörün 4 çıkışına. Subwoofer 5. mono çıkışa.
    Öndeki JBL coax lar teybin Rear (arka) çıkışına
    Yeni alınacak TS-S20 ler Teybin Front (Ön) çıkışlarına.

Pioneer Ovallere gidecek olan çıkışlar HPF ağıyla 80-90hz den daha düşük olan frekansları geçirmeyecek şekilde filtrelenecek.

Subwoofer da 90hz den yüksek frekansları üretemeyecek şekilde filtrelenecek.

Bu haliyle oval pioneer lar sadece sert bass sesler midler ve tizleri üretecek
    Sub ovallerin üretemeyeceği kadar düşük frekanslı sesleri üretecek
    Tizler ile ön kapılardaki JBL ler Önde oturanlar için sahnenin tamamen arkaya kaymasını engelleyecek.
    Elindeki ekipmanla uygun olan budur.
  • cevaplar için çok teşekkürler bende öyle yapmayı düşünüyordum fakat aklımda başka bir fikir daha var...

öndeki jbl coaxları iptal edip oraya tsg132 13cm pioneer amfiye giricem,6972 amfiye,6965s teybin rear çıkışına,tss-20 teybin front çıkışına nasıl olur ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.