Şimdi Ara

Acil Yardım Ekran Kartı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar PUBG Lite oynayabilmek için sadece ekran kartımda sorun cıkıyor oynayamıyorum. Bu sisteme ekran kartı alacağım. Sistemime uygun ucuz PUBG Lite'a yetecek bir ekran kartı önerirseniz sevinirim.
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-r7-250-oc-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

Bu kart sistemime uyar ve işimi görür mü mesela?

Sistemim:

Anakart: MSI-P67A-C45(MS-7673) - B3
    İşlemci: İntel Core i5-2500K 3.30 GHZ
    RAM: 4 gb 1300 mhz falandı sanırım
    Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4600 Series
    Kasa: Cooler Master HAF 912
    PSU: Cooler Master GX750 WATT
    Monitör: Samsung SyncMaster 940 BW
    HDD: 1TB WD
    SSD: 240 GB Toshiba

• Bütce max nedir bilmem de? ekrankarti olarak o sectiginizi kesinlikle almazdim gddr3 lü ekrankarti mi kaldi bu devirde. max ne kadar verebilirsiniz?

oem rx 460 kartlari var mesela 350 lira civarina... ama ben olsam min rx 570 4gb kart alirdim sifir yada ikinciel garantili fark etmez.

forumda konusu olacakti biraz arastirin, akliniza yatarsa...
    https://www.hepsiburada.com/oem-amd-radeon-2gb-rx460-910486-002-gddr5-128bit-pci-express-3-0-x16-ekran-karti-p-HBV00000FDOS8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mukarnas -- 17 Şubat 2019; 18:3:21 >

• Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçem 300-400 TL arasında olabilir. Bu kartı mı almalıyım sizce? Çok pahalı bir kart almak istemiyorum cünkü Gelecek sene bilgisayarı baştan yenileyeceğim. O Yüzden beni bir süre idare edebilecek bir şey arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FebShop -- 17 Şubat 2019; 18:43:19 >
  • FebShop F kullanıcısına yanıt
    Konu bu hocam:https://forum.donanimhaber.com/oem-amd-radeon-2gb-rx460-910486-002-gddr5-inceleme-350-tl--136805780

sizin sectiginizden cok daha iyidir. biraz inceleyin.
    Teşekkür ederim hocam, başka önerisi olan var mı? Yoksa bu kartı mı alayım?
    Mevcut bütçenizle sıfır olarak Oem Rx460'tan iyisini bulabileceğinizi sanmıyorum.
    Ikinci el olarak HD7950 bulabilirsiniz o fiyata ancak guc tuketimi cok cok daha fazla olacaktir RX 460 a gore. O fiyat seviyesinde 0 olarak Rx 460 guzel bir secenek, saglam bir PSU nuz oldugunu hesaba katarsak ikinci el HD 7950 de bakabilirsiniz. Yaklasik %20 daha guclu olmasi lazim Rx 460'dan.
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim RX 460 satın aldım. Kart bugün elime ulaştı. Şuanda kartı deniyorum fakat kartı taktığımda monitöre görüntü gelmiyor. Eski kartımı taktığımda görüntü alabiliyorum. On Board girişim de yok. Neden kaynaklanıyor olabilir ne yapabilirim?

Sistem özelliklerim:

Anakart: MSI-P67A-c45(MS-7673) - B3
    İşlemci: İntel Core i5-2500K 3.30 GHZ
    RAM: 4 gb 1300 mhz falandı sanırım
    Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4600 Series
    Kasa: Cooler Master HAF 912
    PSU: Cooler Master GX750 WATT
    Monitör: Samsung SyncMaster 940 BW
    HDD: 1TB WD
    SSD: 240 GB Toshiba
    Birimizi etiketleseydiniz, daha cabuk geri donus alirdiniz. Monitör den Vga kablosu ile görüntü alamazsiniz. dvi destegi varsa monitörün onu deneyin. En kötü ihtimalle vga aktif dönüstürücü almaniz gerekecek. Monitörün modelini söylememistiniz yinede donusturucu pahali bir aparat degil. evde uyumlu tv varsa, tv ye hdmi den baglayarak calistirmayi deneyebilirsiniz.
    Etiketlemek aklıma gelmemişti hocam haklısınız :(
    Ekran kartı ile birlikte dönüştürücü de almıştım BİOS güncellemesi yaparak sorunu çözdüm. Şuanda ekran kartı çalışıyor. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.