Şimdi Ara

ACil yardım edin Allah rızası için :((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, tp link mr 3420 router var elimde. Overwrt yaptım cihaz gitti. calışmıyor ne arayüz var ne birşey. system lambası yanıyor sadece. yardım edebilecek var mı bilen bu işi ? nerden bulaştım bilmiyorum ki buna :(

• Selamun Aleykum, arkasında reset tuşu olması gerek oradan resetlemeyi deneyin daha sonra yeniden kurulum yapin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazı resetledim. hemde kaç kez biilmem. ama arayüz yok. kurulumu nasıl yapacağım. telnet ile bağlanmaya çalıştığımda bağlantı başarısız : 23 yazıyor.
  • Arayüzün kaybolmasının imkanı yok. ip adresin değişmiş olabilir bu sebeple yanlış ipden arayüz arıyorsun. doğru ip ile arayüze bağlandığından emin ol.
  • öncelikle arayüzün kaybolması firmware bozulmadığı sürece imkansız en fazla arayüz adresi değişmiştir modem dosylarında kontrol edin psoibilitesi olanip adreslerini eğer yinede bir sonuç alamazsanız modeminizi uzaktan kontrol ile güncelleyebilirsiniz .
    Ve unutmadan daha konuylu anlatan bir başlık koyaarsanız daha çok kişi yardım etme imkanı bulacaktır emin olun
  • Oncelikle tesekkurler, ancak benim yaptigim tam olarak yazilimi boxmak oldu zaten. Tp link orjinal yaziliminin uzerine openwrt upgradei kurdugum icin restartdan sonra cihaza ulasamadim.

• Bilemedim ki amatör olunca dilenci misali yazdım konuyu :)

• Madem firmware bozuldu o zaman yeni bir firmware flashlamak dışında seçeneğiniz yok sizi biz şöyle tp link destek hattına alalım onlar size daha iyi yardımcı olacaktır ha tabiki kendinizede flashlayabilirsiniz ama bu biraz zor ve ekipman gerektiriyor

Buyrun Destek Numarası Tp-link in: 0 850 72 444 88

Buda Eğer TTnet Anlaşmalı Aldıysanız Modemi Destek Numarası: 0850 209 40 40 (sentim in numarasıydı bu zaten yalnış hatırlamıyor isem)

Servis Zamanı:
    Haftanın 7 günü 09:00-21:00 saatleri arasında çalışıyorlar imiş

Kolay Gelsin!..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.