Şimdi Ara

Acil yardım Download sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu indiremiyorum fetching encoding table da bekliyor öyle bir türlü indirmeye geçmiyor kafayı yiyicem lütfen yardım edin.Buda resmi günlerdir bilgisayar acık bekliyorum değişen birşey yok silip tekrar denedim aynı durum

• Dns kullanıyorsan dns sil. Otomatik dnsde ipconfig/flushdns komutunu çalıştır ve tekrar aç launcherı.. Bende bu yaramıştı ama kimi zamanda disk içindeki battle.net klasörü içindeki agent.exe yi silmeyi filan öneriyorlar. O eskiden işe yaramıştı ama yıllar geçti hatırlamıyorum :)
  • yok işe yaramadı :( kafayı yiyeceğim arkadaş teşekküler yinede
  • Klasik olcak ama dns oto yap virus prog. Varsa kapat givenlik duvarini kapat sonra yeniden baslat dene. Ayrica wow forumunda hdd de min 30 gb bos yer olmasi lazim yazmislar
    Ve modeme dns ayarlarini otomatik yaparak deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozen88 -- 27 Ekim 2014; 18:53:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 5 dakika bendede böyle idi şuan böyle
  • Dediklerinizin hepsini yaptım sonuç yok benim bilgisayarda bir problem olsa gerek yinede teşekkürler ilginiz için
  • 208.67.222.222
    208.67.220.220 yap dns indirsin kolay gelsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaveN-

208.67.222.222

Teşekkürler.. Arkadaşın sorununa çözüm oldu mu bilmiyorum ama benim sorunumu çözdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hermés -- 29 Ekim 2014; 16:10:08 >
  • Format attım düzeldi herkese teşekkürler yardım için
  • quote:

208.67.222.222

kardeşim ben windows 8 kullanıyorum. dns ayarları nereden değiştiriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodshow

quote:

208.67.222.222

tamam değiştirdim ama bu da bende işe yaramadı. banada format yolu görünüyor gibi ama şu ipconfig/flushdns'yi windows 8'de nasıl yazabilirim? son olarak onu deniycem.
  • quote:

quote:

quote:

208.67.222.222

tamam değiştirdim ama bu da bende işe yaramadı. banada format yolu görünüyor gibi ama şu ipconfig/flushdns'yi windows 8'de nasıl yazabilirim? son olarak onu deniycem.

Win8 ana ekranindaki arama kismina "cmd" yazarsaniz komut ekrani acilir. Oradan ipconfig/flushdns yazabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakedril

quote:

quote:

quote:

208.67.222.222

Win8 ana ekranindaki arama kismina "cmd" yazarsaniz komut ekrani acilir. Oradan ipconfig/flushdns yazabilirsiniz.

teşekkür ederim
    yalnız bu download sorununu bir türlü halledemedim. allah aşkına bir bilen varsa yardımcı olsun sorun nasıl çözülüyor. :S

• Bu sorun bende de baş gösterdi. Oyuna girince kendiliğinden duruyor ve oyundan çıkınca tekrar yüklemeye devam ediyor ya, birkaç defa hiç sorun çıkmadı. Ama sonra bir daha yükleme yapmadı. Oyunun kendisindeki tara ve sorunları gider seçeneğini birkaç defa çalıştırdım, DNS ayarlarını kapattım ve değiştirdim, ama olmadı.

Bilen birisi var ise çözümü yazarsa çok sevinirim.

Teşekkürler.
  • Crealog C kullanıcısına yanıt
    battle.net saçmalıyor bazen. gorev yöneticisinden battle.netle ilgili battleupdater yada agent.exe programlarından işlemi sonlandır yapıp, battle.netten çıkış yapıp tekrar açmayı dene + repair yaptığımda düzelmişti bende. en kötü ihtimal world of warcraftt diye bi klasör aç oyun klasörünü oraya tanımlan baştan fetchlesin. indirme tamamlanmadan girme oyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

battle.net saçmalıyor bazen. gorev yöneticisinden battle.netle ilgili battleupdater yada agent.exe programlarından işlemi sonlandır yapıp, battle.netten çıkış yapıp tekrar açmayı dene + repair yaptığımda düzelmişti bende. en kötü ihtimal world of warcraftt diye bi klasör aç oyun klasörünü oraya tanımlan baştan fetchlesin. indirme tamamlanmadan girme oyuna

İlk dediğiniz şey yaptım zaten. Hem de defalarca. O bir şey değil de, görev alıp verdiğimiz yerler haritada gözüküyor, gidiyorum ortada bir şey yok. Bu yüzden indirmeyi tamamlamam lazım.

İkinci söylediğiniz şeyi tam anlamadım. Yerini filan nasıl değişeceğiz acaba,bilmiyorum. Kesin işe yarayacaksa uğraşmaya değer. Ama tam nasıl yapacağız. Biraz daha anlatır mısınız?

Teşekkür ederim.

• https://eu.battle.net/support/en/article/7343

Burada çöpzüm yollarını filan anlatmış ama, ilk ikisi pek işe yaramadı. Belki yine denerim.

Umarım sonraki çözüm yollarını da anlayabilirim, çünkü İngilizcem var ama ancak orta seviyeye yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crealog -- 1 Kasım 2016; 14:17:37 >
  • Benzer bir sorun yaşayabilecekler için söyleyeyim:

Blizzard'ın tüm tavsiye ettiği şeyleri yaptım. Olmadı.

Son tavsiyeleri "Bunların hiçbiri işe yaramaz ise, sil ve yeniden kur" idi. Mecburen öyle yaptım. Halen kuruyor ve bu defa korkudan oyunu durdurup oynamaya kalkmıyorum. Sonra aynı sorunu yine yaşarım diye.

Download yapmıyordu. Tam yapar gibi oluyordu ve hemen vazgeçiyordu. Bence bende download sorunundan fazlası vardı. Mesela birkaç defa zeplin beklerken hiç gelmedi. Aslında zeplin gelip gidiyordu ama ben görmüyordum. Tıpkı bazı görev alınan ve teslim edilen yerleri görmediğim gibi. Oyunda sık sık takılmalar oluyordu. Belli ki oyunda hasar oluşmuştu. Scan and repair yazan yerden tamiratı kaç defa çalıştırdım ama düzelmedi.

Tuhaf. Oyun dosyalarında neden ve nasıl hasar oluştu, bilmiyorum. Umarım yine olmaz. Ama benzer sorun yaşayacaklar olursa, bilsinler ki silip kurmadan düzelmiyor.

Silip yeniden kurmak gerekiyor derken şunu da ilave edeyim: Oyunu uninstall ettikten sonra, Appdata ve Programdata klasörlerindeki Battlenet klasörlerini de silmeyi unutmayın. Yoksa aynı sorunları yaşamaya devam etmeniz büyük ihtimaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crealog -- 1 Kasım 2016; 22:50:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.