Şimdi Ara

Acil Yardım Böyle Bir Tuhaf Sorun Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar E72 kullanıyorum. Telefonumdaki sorun şu; Bana 5 tane sms geldi diyelim bu 5 smsden 1 yada 2 tanesi telefon saatinden 1 saat geri gözüküyor.Çözemedim gitti bu sorun tele format attıgımdada olmuştu sonra saat ayarlarına filan baktım düzeldi daha sonra saatleri bir saat geri aldıktan sonra böyle bir sorun yaşamaya başladım.Avea müşteri hizmetlerini aradım bişeyler yaptırdı olmadı nokia servisini ara dedi.hard formatta attım bu arada sorun devam ediyor.

• hocam tarih ve saat otomatik güncelleştirmeleri açıp denedinizmi?
  • herşeyi denedim valla.
  • saatler değiştiğinden bu yana bendede aynı herseyi denedim ne yaptıysam care olmuyo 5800.

sorun şebekeden kaynaklanıyo olmalı.
  • Demek ki herşeyi denememişsiniz.
    Bencede şebekeden kaynaklanıyor olabilir.
  • Aynısı kız arkadaşımın eski telefonunda da oluyordur. Bende saat ayarların gm+2 yerine bi alttakini yada bi üstekini seçiyordum ve düzeliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiserr76

Arkadaşlar E72 kullanıyorum. Telefonumdaki sorun şu; Bana 5 tane sms geldi diyelim bu 5 smsden 1 yada 2 tanesi telefon saatinden 1 saat geri gözüküyor.Çözemedim gitti bu sorun tele format attıgımdada olmuştu sonra saat ayarlarına filan baktım düzeldi daha sonra saatleri bir saat geri aldıktan sonra böyle bir sorun yaşamaya başladım.Avea müşteri hizmetlerini aradım bişeyler yaptırdı olmadı nokia servisini ara dedi.hard formatta attım bu arada sorun devam ediyor.

avea müşteri hizmetleri sana ne yaptırdı aklındaysa paylaşırmısın deniyim bende..
  • Şebeke saatinden dolayı meydana geliyor galiba.Bende de oldu otomatik düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.