Şimdi Ara

acil yardım birazdan alıcam s3mini mi yoksa 350tl fazlası nexus 4 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acil yardım birazdan alıcam s3mini mi yoksa 350tl fazlası nexus 4 mü?

özellikle fiyat performans ve uzun süre idare etmesi acısından? ne dersiniz?

• Nexus 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 de s3 mini 715 , nexus 4 1949 lira maximum karta %11 parapuan var... hala nexus 4 mü
    fakat görüntülü konusma imkanı yok nexus 4 te?
  • quote:

Orijinalden alıntı: monopasif

n11 de s3 mini 715 , nexus 4 1949 lira maximum karta %11 parapuan var... hala nexus 4 mü

nexus 4 1949 değil sanırım yanlış yazdınız s3 minikötü telefon oyunlarda akıcı değil arayüzü kötü nexus 4 almak en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: One_Shot

quote:

Orijinalden alıntı: monopasif

n11 de s3 mini 715 , nexus 4 1949 lira maximum karta %11 parapuan var... hala nexus 4 mü

nexus 4 1949 değil sanırım yanlış yazdınız s3 minikötü telefon oyunlarda akıcı değil arayüzü kötü nexus 4 almak en iyisi

evet hocam yanlıs yazmısım 1049 lira :D kusura bakmayın
  • Ben olsam Nexus 4 alırım. Şu vakitten sonra Nexus harici telefon almam zaten. Güncelleme almak için üreticilerin keyfini bekliyoruz. Nexus en azından bu konuda avantajlı. Ben bir yazılım geliştirici olduğum için güncellemeye çok önem veriyorum. Siz vermiyor olabilirsiniz ama s3 mini ile Nexus 4 kıyaslanamaz bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia SP varken nexus 4 te alınmaz,gercek f-p sp. sd kartsız nexusla zaten bır eyrlerde sınırlanıp canın sıkılacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.