Şimdi Ara

acil yardım açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lütfen yardım edin iphone bi program sildikten sonra reset attım ama şimdi açılmıyor apple logosu çıkıyor burda kalıyor repulish yapmaya çalışıorum ama pc yide görmüyor lütfennnn yardım edin ustalar

• Apple logosunda takılı kaldığı zaman nekadar bekledin, benim bazen uzun bi süre takılı kaldığı olmuştur, sabırlı olup bekleyince açılmıştı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 15 Temmuz 2008; 20:39:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERHOUL

arkadaşlar lütfen yardım edin iphone bi program sildikten sonra reset attım ama şimdi açılmıyor apple logosu çıkıyor burda kalıyor repulish yapmaya çalışıorum ama pc yide görmüyor lütfennnn yardım edin ustalar

Tam olarak ne yaptığını ve nasıl yaptığında ne gibi hata alıyorsun yazarsan yardım daha isabetli olur. Ne attın? Ne yükledin? Nasıl yapıyorsun da PC görmüyor? Bir hata veriyor mu?

• Iphone'a reset at.
  • arkadalsr bendede aynı sorun var ilogu kaldırdıktan sonra elma gitmedi iphonebrowserle girip bi işlem yapılması gerektigi yazıyordu ama hatırlayamadım yardım arkadaslar.
  • home ve wake tuşuna 10 15 saniye kadar basılı tut restart yapmış olursun bu şekilde eğer düzelmesse telefonu pcye bağla sonra yine home ve weka tuşuna 20 sn. kadar basılı tut pc ile bağlantı kurulucaktır sonrada restore edersin başka şansın yok benimde başıma geldi tek çözüm restore kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carantina -- 16 Temmuz 2008; 2:21:58 >
  • sorun hallettim arkadaşlar sağolun dfu moduna aldım ve restore ettim şimdi gayet güzell
  • Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.