Şimdi Ara

Acil - Winfast A310 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Winfast 128 MB FX5600 A310 XT TD modeli kaç bit bileniniz var mı? Üzerinde 4 chip var. Satan yer, kesinlikle 128 bit diyo ama 64 bit olma ihtimali var mı? Saolun.

• 64 bit
    Her XT iyi değildir :)
    pazarlama taktiği
  • 100 dolar civarında olması lazım o kartın.50 dolar daha koy alabiliyorsan 5700 al
    64 bit FX5600 ler yeni girdi piyasaya dikkat edin.O kartın 3dmark skorunu yazayım.
    6900 paun alıyor :)
  • "tturk" dur yaw hemen yapıştırma 64bit diye.Belki hakkaten değildir

"dynamic" chipler önlü arkalı olabilir mi?Buna dikkat ettin mi?Belki sırf ön yüzüne bakmışsındır??
  • Sadece ön yüzde 4 adet chip var. Satan adam, özellikle 128 bittir rivatuner yükle görüceksin dedi. Yükleyip baktığımda A310 LX 64 bit çıkıyor. Bu model mi farklı acaba?
  • Ya da kartı alırken adamdan söz al!Madem o kadar emin,eğer 64bitse fark almadan 5700'le değiştirsin.128bit çıkarsa da kullanırsın:)
  • selam emre :)
    inceledim kartı bu arada (256 MB ını alırsan o 128 bit)
  • Bu dediğin taktiği biri uygulamıştı ama ya sen ya da başkasıdır. Göz göre göre yedik kazığı heralde. İade sözü aldım ben de adamdan, aynen geri getiririm dedim. Tabi tabi dediler. Yüzsüzlüğün bu kadarı.
  • Hıı sen kartı aldın yani...Riva'nın hata yapma payı verdır illaki ama şu ana kadar ben rastlamadım.Kart hakkaten 64bit galiba.Bikaç programla daha bak.eğer onlar da 64 gösteriyosa çok afedersin kartı götür adamın...:)geri ver yani...:)

Kartı nerden aldın?
  • Bu arada kadıköy'de hiçbir dükkanda 128 bit fx5600 yok. Ancak 256 mb alırsan var diyolar. Bu adam o kadar iddia edince aldım ama bu da 64 çıktı heralde. Bu arada A310 LX ile A310 XT TD modeli aynı mı?
  • 256 mb sakın alma hiç bir getirisi olmaz sana
    Bu arada o/c bile yapamazsın 256mb ile
    çünkü acayip yüksek ram ns leri var.5-10 MHZ anca arttırırsın
  • Bu kartı değiştiricem arkadaşlar ya da adama bunun bana 128 bit olduğunu göster diycem. Eğer gösteremezse ne almamı tavsiye edersiniz ? Sakın 9600XT gibi uçuk fiyatlı kartlar söylemeyin :) Bu forumda herkesin parası bol, hep bir ağızdan min. 9600XT al diyolar nerdeyse.
  • 310 LX modelide mi çıkmış?
    benim bildiğim 350 LX var oda FX5900

5900 de LX in anlamı daha yüksek ram ns si
    yani normal FX5900 de 2.2ns var bunda 2.8ns lik ramlar var
  • 310 LX modelide mi çıkmış?
    benim bildiğim 350 LX var oda FX5900

5900 de LX in anlamı daha yüksek ram ns si
    yani normal FX5900 de 2.2ns var bunda 2.8ns lik ramlar var
  • Yerinde olsam paramı geri alırdım...Adamlar belliki işin ticaretinde.Ordan aldığın kart yarın öbür gün sorun çıkartsa garantide başını ağrıtırlar gibime geliyor."tturke" sana tavsiyesini yazmadan ben yazıyım FX5700 tavsiye edecek bak görürsün:)
  • Valla Driver Installation'da ve Rivatuner'da A310LX olarak görünüyo. Peki son bi soru, kartın 128 bit olması için illa üzerinde 8 chip mi olması gerekiyo ?
  • 5700 de 150 $ civarı sanırım. Bu karttan 50$ farkedicek, değer mi o kadar paraya?
  • :)
    ramların üzerinde yazan değerleri yaz bakalım bi
    zaten ben 5700ü üstlerde tavsiye ettim :)
  • FX5600 Ultra ayarında bir kart
    o/c ile 14k alıyor
    sen karar ver değer mi değmez mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.