Şimdi Ara

ACİL telefon tavsiyesi - uzun şarj + özellikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

-şarjı mümkün olduğunca uzun süre dayanan(vaadedilen değil, gerçekten uzun giden),
    -menüsü yavaş olmayan ve biraz fazla dosya yüklenince rahatsız edici derecede yavaşlamayan,
    -konuşma ve mesajlaşma görevlerini başarıyla yerine getiren,
    -ve son olarak mümkün olduğunca küçük ve hafif olan

bi cep telefonu arıyorum. 200 tl'nin üstüne çıkamam. bu özelliklerin dışında bi özelliği olmasa da olur. örneğin kamera ya da mp3 çalma gibi özelliklere ihtiyacım yok. eğer olacaksa da orta seviye olursa hiç fena olmaz. yarın akşama kadar almam lazım, yardımcı olursanız sevinirim

• Sony Ericsson ya da Philips modellerini öneririm uzun şarj ve kalite bakımından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bilge_ -- 6 Nisan 2009; 0:53:09 >
  • elbette ama hangi modeli ve niye o model? dediğim özelliklerin hepsini taşıyo mu? bunlar önemli biraz
  • arkadaşlar kimse bi şey demeyecek mi? bu akşam alıcam telefonu. bu saate kadar dolar bu başlık diyodum, alacağım telefon 2000 tl yi falan bulmayacağı için içinizden tavsiye vermek gelmiyo mu yoksa
  • up
  • ben nokia 5310 kullanıyorum şarjı 1 hafta gidiyor şimdiye kadar kullandığım telefonların arasında şarjı en iyi giden telefon buuu 2, elini 200 e falan bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur-ay -- 8 Nisan 2009; 1:45:44 >
  • arkadaşlar bi yardım edin arkadaşa v eehm bu şekilde arayan bi çok insan vardır .aynı özelliklerde bende hafızası (kişi telefon) geniş, şarzı uzun bir telefon bakıyorum.

ilginizi bekliyoruz. araştırdık ama kullanan yorumları çok yol gösterici oluyor
    teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.