Şimdi Ara

acil s4 pili şişme yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Orijinalden alıntı: Ponce De Leon

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kara_şahin

quote:

quote:

Samsung türkiye garantili ise servise götürün.yenisi ile kısa sured değişiyorlar.ben geçen hafta wonderin bataryasını aynı nedenden 3 saat içinde garantiden degistirdim.degisim konusunda garantili ise problem olmaz.

telefonu temmuzda dartyden aldım betpa garantili. ben dartye götürücem direk. betpa konusunda bir kaç şikayet okudum forumdan ama umarım bende mağdur olmam.

arkadaşımda dartyden aldı onunda pil şişmişti 10 günde değiştirdiler..

gönderdim bugün 10 gün içerisinde gelir dedi. aceleniz varsa garanti şirketine gidip hemen orada değiştirebilirsiniz dedi. fakat bağcılarda olduğu için gidemedim.

Kendiniz gitseydiniz keşke.birkaç saatte alırdınız.uzaktan geliyorum deseydiniz yarım saatte verirlerdi belkide.

ya orada anlık değiştiriyolarmış zatende ataşehirden bağcılara gitmeye gözüm kesmedi desem daha doğru olur. birde bu sabah geldim eve şehir dışında okuduğum için. umarım en geç 27sine kadar çıkarda alıp giderim yoksa bizimkiler alıp kargoyla göndermek zorunda kalıcak

Samsung türkiye garantili değilmi.ümraniye haldun alagasta yetkili servis var.ben geçen hafta degistirdim.bende cakmakta oturuyorum.

yok hocam 100 lira ucuza getirmek için dartyden paralel ithalat aldık sonu bu oldu. gerçi bu orjinallerde de oluyormuş. teknoloji tamamiyle şans işi ya aldığım elektronik ürünlerden bir monitör sağlam çıktı onuda kendi paramla almıştım yani.

Bende paralel ithalat taraftarıydım.Ama bu batarya işinden sonra hep garantili bakıyorum.Zamanında wonder 720 tlye almıştım.Allah tan Samsung garantili imiş.50 Tl az verip ithal alsaydım en az 60-70 tl verip orjinal batarya alacaktım.Kafanın rahat olmasıda cabası.Neyse geçmiş olsun.İnşaallah sıkıntısız halledersin.

sağol dostum. elektronik alette her zaman orjinal almaya bakıcam bundan sonra. en azından kendi garanti şirketi daha sağlam oluyor.

• arkadasin telefonda ayni sekilde pil sismesi var bunu herhangi bir samsung elektronik magazalari oluyo goturse yenisini veriyolrmi yoksa garantiye mi gitcek
  • ilgili haberi yanınıza cıktı alıp gidin
    samsung servisi ekmen denen yere asla goturmeyın cok rezaletlerı var
    dartye hıc gıtmeyın en basıtınden 3 gun dartynın part tımelerının arızaya yollamasını beklemeyın aracıları aradan cıkarıp hedefe kıtlenın
    gıttıgınız yerde servıs mudurunu cagırın ve bu pil ben konusurken suratıma patlasaydı bu cam kırılsa yuzume saplansa ne olacaktı diyin....!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

arkadasin telefonda ayni sekilde pil sismesi var bunu herhangi bir samsung elektronik magazalari oluyo goturse yenisini veriyolrmi yoksa garantiye mi gitcek

samsung garantili ise herhangi bir samsunga gitsin değişim olur. paralel ithalat ise garanti firmasına gitsin hemen verirler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

arkadasin telefonda ayni sekilde pil sismesi var bunu herhangi bir samsung elektronik magazalari oluyo goturse yenisini veriyolrmi yoksa garantiye mi gitcek

samsung garantili ise herhangi bir samsunga gitsin değişim olur. paralel ithalat ise garanti firmasına gitsin hemen verirler.

eyvallah genemi pil sismesi diye vermisler hemen yeni pil evet :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.