Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

/////// acil S A T I L I K FX5900xt 150 YTL \\\\\\\\\\\\\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> /////// acil S A T I L I K FX5900xt 150 YTL \\\\\\\\\\\\\\
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    35 Mesaj
    Katılım Zamanı
    06 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

Düşük fiyat olunca nasılda atlıyor herkes, demekki burada satış yapacaksan düşük fiyat vermen gerekiyor! Ne demişler satarken kazanılmaz alırken kazanılır. Üzülmeyin arkadaşlar yine çıkar böyle fırsatlar, zaten 2. el dediğinde fırsat değilmidir ?
    |
    |
    21 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

Ah be o fiyata ben alsaydım ne güzel olurdu ekran kartsız kaldık.
    |
    |
    Alışveriş yaptıklarım: alg444 - ank06 - arbiter - Can_A_War - cathedral - cliorsi - cripp - Darth Vader RSi - delidavut - ergin - EuRoBoY - hidalgo - HKaval - Knightfall - maystor - medware - momozilla - muratremix - Nikneyime - novabil - ozyoldas - paryoşa - pc ci - rabesantrata - rehagüner - sehri_istanbul - senersen - Speed-Step - talip - tarantula6 - Wanker - wwwengin - XaVieR.bb - halil21 - nitehawk - alattin_nuri - ninurta - bonser24 - seso81 - Magna - woxed - Galactus - reason666 - EneRGy. - tugkan12 - rifki
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    Katılım Zamanı
    06 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

20 -30 mılyon eksıgıne gıtmıs guzel bır kart hayırlı olsun yakında gt6600 lerde dusecek ati 2 ay son ra radeon 950 xt ler cıkartıyor:)
    |
    |

Abak tarık kendisine ekran kartı yoladım mesajımı okuyupda cevap yazmayan biri 1 hafdada kendisine zor ulaştık.Ramazan devele arkadaşımızda olmassa abak.tarık kısısıne ulaşamıyacaktık ramazan develi kardeşime teşekkur ederim.abak tarıka aman ha dıyorum
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,159
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.