Şimdi Ara

ACİL PHİLİPS 46PFL6097K TECHNİSAT CONAX HD KANAL SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR GERÇEKTEN DELİRMEK ÜZEREYİM PHİLİPS TEKNİK SERVİSİ VE TELEDÜNYA TEKNİK SERVİSİ ARASINDA HOP HOP HOPLUYORUM KİMSE ÇÖZÜM BULAMIYOR :( KONUYLA İLGİLİ BİLGİSİ TECRÜBESİ OLAN VARSA LÜTFEN PAYLAŞSIN

TV YE KABLOLU TV ANTENİ BAGL...I TELEDÜNYA ŞİFRE ÇÖZÜCÜ KART CONAX MODÜL ÜN İÇERİSİNE DÜZGÜN BİR BİÇİMDE TAKILI.... MODÜL ÇALIŞIYOR ALIRKEN TEST ETTİREREK ALDIM ... KARTI ALDIGIMDA YAYIN VARMI DİYE TELEDÜNYA KADIKÖY GÖZTEPE BAYİSİNDE DENEDİM TAKTİM ONLARIN SETUP BOX UNA YAYIN GELDİ TV SIFIR ZTN.

VE TV NİN KANAL ARAMA KISMINA GİRİYORUM ÜLKEYİ ALMANYA OLARAK SEÇYORUM DVB-CABLE I DA SEÇİYORUM TARYOR 10 DK KADAR 5 TANE ANALOG YAYIN BULUYOR GERÇEKTEN ANALOG DOKSANLARDA NASIL ANTEN TAKARDIK KARINCALI KARINCALI GÖSTERİRDİ AYNEN ÖYLE :( ALTTAN DALGALANAN BİR KANAL SES VAR GÖRÜNTÜ NEREDEYSE YOK DİJİTAL YAYIN İSE 0 CANIM SIKILDI ARADIM TELEDÜNYAYI DEDİM YAYINDA MI SORUN VARYOK DÜZGÜN DEDİLER PHİLİPS İ ARADIM TELEDÜNYA AYARLYACAK DEDİLER ANLAMADIM GİTTİ

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• farklı ülkeler seçerek denesene. lg'de benim televizyonda isveç,finlandinya idi. sanki philips de Türkiye seçiliyordu. İsveç,Finlandiya'yı da dene. Bende de Almanya'da çıkmıyor hiçbir kanal. Ülke seçimini değiştirirsen sorun yok. Zannederim ne Philips ne Teledünya sorununu biliyor. Manuel arayacaksan da 530 mhz 6900 256qam'dan 8'er 8'er 410 mhz kadar in.
  • ülke seçiminde Türkiye olacak... onu seç... yine olmazsa ki zayıf ihtimal kabloyu değiştirt... dene...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.