Şimdi Ara

!ACIL! Pet Egg aranir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oyunda benim noob Pet im öldü ve yeni Pet almak cok pahali... bana kim Pet verebilir ? lütfen... verecek sadece yaklasik 201 Mil param kaldi ve baska iyi birseyimde yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turke64 -- 6 Haziran 2008; 18:07:48 >

• üffff ya Pet Egg verebilecek bi arkadas yokmu.... acil lazim oyunda iyi kazilmiyo ....yoksa hep digivolve yapmak sorunda kaliyom.... ne güzel simdi 25 % exp event var ben iyi kazamiyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turke64 -- 6 Haziran 2008; 18:06:36 >
  • turke kac iple nası girion

bnede pet food var istersen ama oyuna girmemi sağlaman lasım
  • quote:

Orjinalden alıntı: anildo

turke kac iple nası girion

msnde... veririm sana bi saglam ip.
  • quote:

Orjinalden alıntı: anildo

turke kac iple nası girion

Arkadasın biri bi usteki konuda resimli anlatımlı guzel bir konu hazırlamıs istersen oraya bak bi...
  • Bence burda pet bulamazsan brave egg falan al onu koreliyle takas et ya da parayla sat sattığın paranın bir kısmı sende kalır kalanını pet için yine bi koreliye ver. Ben hep böyle digilerimi yakaladım +10 larım olmadı ama kendi yaptığım 3 +4 brave ve bir kaç değersiz +1 yumurta ile net aldım
  • gel ben sana veririm clonlayip bende var 3 çeşit hangisinden istersen seç beğen al :D
  • en iyisi hangisise ver ... oyunu evolveli . hp ve f2,f3 kullaninca sey varya mavi ( adini unuttum ) o dolsun otomatikmen... standart varya onun gibi olan olsun... öyle iyi pet yoksa 3 ünden en iyisini ver-...
  • verirdim ancak bırakıyorum oyunu digimonu sildim bi da girmem k.a serverinde görüşürüz
  • Nsl giriosn oraya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperen_aykutalp

verirdim ancak bırakıyorum oyunu digimonu sildim bi da girmem k.a serverinde görüşürüz

ya ben sana pm atiyom cevap ver ok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.