Şimdi Ara

Acil! Otomobil yardımı. ( Görüşüldü, %90 alınacak) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Fimusesel Tarih 8 Kasım 2009; 18:51:21
    2003 Model ( Ama tüm özellikleri 2004 model. )

Anladığım kadarıyla tiptronik şanzıman ( çünkü 2003ler bildiğim kadarıyla otomatik oluyordu) olduğu için 2004 gibi dediniz. Gerçi başka farkı da var mı bilmiyorum. Herneyse fiyat iyi gibi görünüyor. Hayırlı olsun.
  • Bu seçenekler arasından ufak tefek arızaları göze alırsanız vede tabiki model yılını kasko problemlerini v.s göze alabilirseniz mercedes derim
  • passat tdı çok güzel seçim.hele siyah olursa süper olur
  • Şimdi şöyle, Mercedes'in doğal olarak bir ağırlığı var ancak, 98 model bir mercedes yerine, daha modern çizgilere sahip 2004 model 1.9 tdi tiptronic passat tercih edilebilir bence.

Sorento ise Passat'a nazaran doğal olarak daha çok yakar...

Seçim size kalmış ancak ben olsam Passat tercih ederdim. Konuştuğumuz passat bence serisinin en iyi kasasıççç
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk984

10 senelik araba icin 30 bin lira vermek dogru mu ebnce once onu dusunmek lazim. Buyuk ihtimalle 10 yillik E200un donanimi o Passattan azdir.

az mıdır .. ? W210 un en boş modeli passatın en dolusuna eşittir .
    80 Model Mercedes getir gene kafa kafaya donanımı bulursun Mercedeste
  • Sorentonun motoru büyük vergisi cok olur.He eğer sorun değild iyorsanız binilebilir tabi.Mercedes içinde tabiki kalitesi tartısılmaz fakar 11 12 yasında araca 30 bin vermek bence gereksiz.Bildilğim kadarı ile 2003 2004 model passatlar eski kasa size 2006 model daha daha güncel kasa olan passatı tavsiye ederim.Wv kalitesi tartısılmaz.Tabi c sınıfı sıfır araclarda bakılabilir.

http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_cok_temiz_hatasiz-11WQQaXQQ18432913WQQpXQQdisplayitem
  • Mercedes alırdım.
  • Emekli için fazla lüks değil mi? Bu araçları alması kolay da yürütmek öyle kolay değil. Yedek parçası bakımı, yakıtı çok fazla olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakcora

Emekli için fazla lüks değil mi? Bu araçları alması kolay da yürütmek öyle kolay değil. Yedek parçası bakımı, yakıtı çok fazla olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erakcora

Emekli için fazla lüks değil mi? Bu araçları alması kolay da yürütmek öyle kolay değil. Yedek parçası bakımı, yakıtı çok fazla olabilir.

Yedek parçası abartıldığı kadar pahalı değil. Ama tabiki Passata nazaran pahalı olması normaldir bence. Bakımda zaten eğer full servis bakımı istiyorsanız her firma gibi pahalı, ama yok ben servise de giderim ufak birşeyde de önce ustama giderim gibi bir mantık yürütürseniz o zaman çok büyük meblalar ödemezsiniz. yakıt olayıda zaten çok kullanılmayacağı için o kadar tasa edilmiyor. Vergiside 1200lerde yıllığı.
  • bu 2003 2004 modellerde esp yok ve virajlarda dikkat(aslında tüm yüksek araçlar için geçerli)
    alırsanız lastiklere baktırın
    verdiğiniz fiyata göre iyi bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: meta80

bu 2003 2004 modellerde esp yok ve virajlarda dikkat(aslında tüm yüksek araçlar için geçerli)
    alırsanız lastiklere baktırın
    verdiğiniz fiyata göre iyi bir araç

Esp var sanıyordum. Hatta özellikler bölümünde var diye hatırlıyordum. Ondan aradığım da sormadım bile. Bu uyarınız için çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.