Şimdi Ara

Acil ihtiyaçtan satılık N86 Nokia As garantili+şok fiyat+full kutu+çok temiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acil ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Aksi halde bu cihazı satmazdım. Özelliklerini biliyorsunuz zaten. 650 tl den 500 tl ye düşürdüm. Evet son fiyat 500 tl dir.
    Nokia shoptan aldım. Full kutusu tum aksesuarları, nokia com aş garantisi ve faturası ile birlikte teslim edilecektir.Siyah renktir.Hala ilk sürümdedir.Hiçbirşey yuklemedim,kurcalamadım fazla.Cihaz servise gitmemiştir, servis kaydı yoktur.. Foruma bazen geç girebiliyorum. Elden teslim edebilirim istanbul içi.

Resimleri , fotoğraf makinası olmadığından bilgisayarın düşük çözünürlüklü kamerasından çektim mecbur. O yüzden fotoğraflar net çıkmadı.
    Dışarda olduğumdan kutusu ve aksesuarlarının fotolarını çekemedim. Zaten onları hiç kullanmadım sıfırıdır hepsi.

Resimleri , fotoğraf makinası olmadığından bilgisayarın düşük çözünürlüklü kamerasından çektim mecbur. O yüzden fotoğraflar net çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali282 -- 24 Mart 2018; 16:24:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.