Şimdi Ara

Acil : Dell notebookda format nasıl oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
58.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • açılırken ıkıncı dell yazısını gordugun zman ust tarafta cntrl f11 yap formatını at hadı bana eywallah..
  • arkadaslar benımde recovery cdım yok bılgısayar hic acılmadıı ıcın dırek format atmak zorunda kaldım sımdı hıc bı drıver yuklu degıl.netten yukledım coğu drıverlar calısmıyo su cdyı de hicbiyerde bulamıyorum yardım edebılecek olan var mı
  • arkadasim can not restore cikti ..pc de acilmio simdi..napmam lazim benm?normal xp cd siyle format atsam bu seferde dellin orjinal seyleri gidicek..acill lutfen
  • arkadasim can not restore cikti ..pc de acilmio simdi..napmam lazim benm?normal xp cd siyle format atsam bu seferde dellin orjinal seyleri gidicek..acill lutfen
  • Bende dell inspiron 5100 2.4 ghz notebook var ve bir türlü biosa giremiyorum. her tuşu denedim gende giremedim bu yüzdende format atamıyorum. Lütfen yardım edin
  • dell marka notebook var. üzerinde cd-rom veya disket sürücüsü yok. sorunum ise şu: bilgisayar çöktü, bios her türlü uyarıyı veriyor, usb den de format atmanın yollarını denedim ama ondan da bi sonuç çıkmadı. yaklaşık bir haftadır uğraşıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.