Şimdi Ara

Acil Çamasir makinasi lazim, önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kac baslikta bahsetmistim. 15 yildir kullandigim AEG Lavamat 102 modelinin tamburu donmuyordu bugun servis geldi 250-300tl masraf cikarttilar.

Bende yeni bir makina almaya karar verdim. Su anda evde kullanilabilir bir camasir makinasi yok elde yikaniyor.

AEG L75280FL ve Electrolux EWF1486GDW markalari forumda epey bir one cikmis.

1400 tl ye bu iki makinayi alinabilir buluyormusunuz? Ozellkle AEG yi almak istiyorum. Teknosada 1400 tl ye kampanya var.

Bu iki makinadan hangisi kesin tercih edilmeli? Ben AEG ye daha yakinim. Teknosadan alacagim, nakliye parasi yok, Evin icine kadar cikartacaklar.

Tesekkurler

• Electrolux 'e yakınım bende :)
  • Vestel'e bakmanı tavsiye ederim, hem fiyatları çok uygun, hemde yerli malı... 6 yıldır tık yok maşşallah...
  • profilo yada siemens derim ben :)
  • Aliskanliklardan kolay vazgecilmiyor arkadaslar.

Ben 40 yasindayim cocuklugumda kendimi bildigimde evimizde tek kapili AEG buzdolabi vardi. En son metal yorgunluktan kapilari kırıldigi icin degisime gidildi.

Eski AEG makinami 15 yil kullandim ama iki sefer bilmeden yikanmamasi gereken battaniyeleri yikadim. Yinede guzel hizmet etti.

AEG L73283FL modeli fiyat olarak iyi gorunuyor sanirim bunu alacagim.
  • arcelık orta hallı
    ama bosh alacaksan ıtalyan kazanlı olabılır dıkkat et deviride 1200 olsun yeterlı zaten otomatık ayarlıyor rengıymış kaç kg çamasır yıkıyormus kullanıcıya atılmıs kazık
  • Aeg 75280 elektroworld via portta 3 taksit 1300,9 taksit 1375 tl.Ama kutusu yok teşhir ürünü açıkta duruyo kutusuz 2 yıl garantili.Sizde alınır mı?Al derseniz alıcam:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abbfb A kullanıcısına yanıt
    Teknosalarda 1400tl 6 taksit sanirim. 25 tl ver kutulu olsun
  • Araba gibi bak bak aklım karışıyodu sürekli,annem de hala mı bakıyısun evde çamaşır birikti dedi:)Ben de gittim bugun AEG 75280 i 1.400 TL'ye teknosadan aldım.166 lira verip 5 sene teknosa kampanyası yaptık + 2 yıl.Çok içime sinmedi ama hayırlısı olsun bakalım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abbfb A kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun alip kurtulmussunuz.

Ben de yarin nakit para ile sirkeciden sormayi dusunuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.