Şimdi Ara

acil bi soru lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben uzaktan eğitim kazandım ama gitmekden vazgeçtim ek kontenjanlardan açık öğretim yazmak istiyorum yazabilirmiyim.

• up :((((
  • kazandıysan tercih hakkın yok malesef. uzaktan eğitim olması birşeyi değiştirmez.eğer kazanmasaydın yazabilirdin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ****

kazandıysan tercih hakkın yok malesef. uzaktan eğitim olması birşeyi değiştirmez.eğer kazanmasaydın yazabilirdin.

ama ben aradım yazabilirsin dediler bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: kapadok50

quote:

kazandıysan tercih hakkın yok malesef. uzaktan eğitim olması birşeyi değiştirmez.eğer kazanmasaydın yazabilirdin.

2.ci tercihi sadece yerleşemeyenler birde açık öğretiminin kontenjansız bölümlerini kazanlarlar yapabilirler diyorlar. ben öyle biliyorum. sana öyle dediyseler bilemiyecem . yetkili bir ağızdan duyduysan doğrudur ozaman
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kapadok50

quote:

2.ci tercihi sadece yerleşemeyenler birde açık öğretiminin kontenjansız bölümlerini kazanlarlar yapabilirler diyorlar. ben öyle biliyorum. sana öyle dediyseler bilemiyecem . yetkili bir ağızdan duyduysan doğrudur ozaman

ya tabikide sende haklı olabilirsin ama şöyle bişey var kazananlar ikinci üniversite olarak ek kontenjandan yazıo açık öğretimi yani yazılabilio.ben okulu aramadan önce buraya yazmıştım da o yüzden.

• 2. üniversite olarak açıköğretimi okuyabilirsin.Ek yerleştirme ile değil.Aöf'nin 2.ünv. kayıt tarihleri var o zaman bir Aöf bürosuna gidip kayıt olabilirsin.
  • şimdi ek kontenjandan açıköğretim yazılamıo mu ama aradım açık öğretim bürosunu çıkan adam yazarsın dedi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur_1903

2. üniversite olarak açıköğretimi okuyabilirsin.Ek yerleştirme ile değil.Aöf'nin 2.ünv. kayıt tarihleri var o zaman bir Aöf bürosuna gidip kayıt olabilirsin.

arkadaşın dediği doğru. ek yerleştirmeden yararlanamazsın şimdi. çünkü bir yere yerleşmişsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.