Şimdi Ara

ACİL!!!!! 550 TLYE KADAR İKİNCİ EL TELEFON...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar.. uzun süredir inceliyorum aklımda bir sürü telefon var ama ne alacağıma bir türlü karar veremedim...

elimde 550 TL'ye kadar bir bütçe var ve ikinci el bi telefon almak istiyorum ikinci el almak istememin sebebi ise sıfırları pahalı olan özellikli telefonları alabilmem...

öncelikle istediğim olmazsa olmaz özellikler var...

wi-fi,
    3G,
    Görüntülü Görüşme
    gps/a-gps
    kamerası çok önemli değil açıkcası,
    iyi bir dahili hafızasının olması, en azından bir kaç program yüklediğimde kasmasın hemen
    kullanımı kolay olması,
    malzeme kalitesi sağlam olsun,
    ürünün orjinalinden olan sorunlardan kaynaklı şarjın kısa gitmesi gibi bir sorununun olmaması (samsung i7500 gibi mesela)
    dokunmatik, kayar kapaklı, yada klavyeli olması çok önemli değil,
    önceki telefonum Samsung S 8003 Jet'ti ondan farklı bir model istiyorum...

yardımcı olursanız çok sevinirim, zira bayrama yeni telefonumla girmek istiyorum...

ilginiz ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybhr -- 30 Ağustos 2010; 2:57:00 >

• wave bulabilirmisin bilmem ama wave öncelikli tercihin olmalı, uygun düsmesse HTC Touch2 derim (smiley alakası yok ama :) )
  • görüntülü konuşma haricinde İkinci el iphone 3g öneririm
  • Wave veya gt540 anroid.
  • 2.EL Temiz iPhone 3G Bulursan Kacirma Derim.
  • wave bulubiliyorsan al
  • tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar

biraz fikir değiştirdim ve samsung i5700 galaxy aldım hepsiburadadan 479 tl ye aldım telefon süper biraz daha kullanayım 2.1 versiyonunu yükleyeceğim
  • ıkıncı el bır ıphone
  • Bencede 2. el iphone 3G almalısın memnun kalırsın.
  • aldım arkadaşlar öyle herkes gibi market uygulaması için kalkıpda 2.1 versiyonu yükleyip telefonumu riske atmadım telpa nın sitesine girdim orada herşeyi anlatıyorlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.