Şimdi Ara

Acil...3,5' WD 160GB SATA--30 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Upgrade sebebiyle boşa çıkan diskleri satıyorum.Ayrı ayrı yada toplu satış olabilir.Disklerde Bad sector vs bir sorun bulunmamaktadır.HD tune ile test yapılmıştır.Herhangibir sorun görülmemiştir.Ayrıca windows kurularak test edilmiştir.

WD1600AAJS 3,5" Sata : 30tl
    WD1600BEVT 2,5" Sata : 40 tl SATILDI--sadonanım

Not:Alışveriş önce havale sonra kargo şeklinde olacaktır...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_eagle1988 -- 20 Aralık 2012; 13:08:34 >

• 2.5 inç olan tarafımdan alınmıştır. iyi fiyat güzel ürün herşey için teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim...
  • Ben teşekkür ederim iyi günlerde kullanın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • cevaplandı...satışa devam
  • pm
  • 3 gün önce PM attım. tamam alalım dedim, izmir de neredesin buluşalım test edelim alalım dedim ses yok. belki önemli bir durumu vardır diye üstünde durmadım ama şimdi baktım, 4 saat önce dahi siteye giriş çıkışın olmuş ama cevap yok. hazır müşteri ayağına gelmiş, çok enteresan... satmaya niyetin yoksa ilanını güncelle de insanlar vakit harcayıp okuyup ilgilenip mesaj atmasın.. acil satışın böyle oluyorsa normal satışın nasıl olacak onu merak ediyorum doğrusu. neyse hayırlı satışlar diyelim artık ne diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus___ -- 25 Aralık 2012; 6:06:23 >
  • ürün tarafıma ulaştı, test ettim hiçbir sorun yok tertemiz hdd.
    sadece 300 kez açılıp kapatılmış, çok az kullanılmış, pc fazla açılmamış
    normal masaüstü bir PC de 2,5" 80 gb bir notebook diski kullanılıyordu (4300 rpm) geçici olarak (yeğenime ait)
    o sebep ile alındı, arkadaşla haftasonu anlaştık (fiyat aynı)sağolsun hemen sanalpazar ilanı açtı bende al komutu verdim.
    cumartesi gündüz anlaşmıştık.
  • hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.