Şimdi Ara

ACİL 2000 TL YE KADAR BUZDOLABI TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ACİL 2000 TL CİVARI BUZDOLABI TAVSİYESİ
    selamın aleyküm arkadaşlar,

Sessiz & ekonomik çift kapılı , kombi tarzı buzdolabı tavsiyeleriniz hangi marka ve modeller olur...

Sessizlik, kalite ve tasarruf ilk tercihimdir...

Aklımda profilo, arçelik , bosch var ama Lg ,Elektrolux,Samsung markaları nasıldır...

Aslında çok da arçelik almak istemiyorum, son zamanlarda kaliteyi düşürdüğünü söylüyorlar..

aklımda ilk profilohttp://www.hepsiburada.com/profilo-bd3058w3vv-a-508-lt-lowfrost-kombi-tipi-buzdolabi-p-MTPROFBD3058W3VV modeli vardı ama mağazada görevli low frost eski teknoloji karlama yapar vs diyerek aklımızı bulandırdı.

low frost veya nofrost hangisi daha kullanışlı ve tercih edilebilir ..

Ama a+++ olan modelleri çok az.

Kullanan ve bilenler tecrübelerini bi ara yazarlarsa sevinirim.

Fiyat 2000 TL civarlarına kadar olabilir... bir miktar geçebilir de

her an alabilirim..

Yanlış bir model yada marka almak istemiyorum çünkü uzun yıllar kullanılan bir eşya.

• Merhaba,

KG58EDW30N
    2230,00 / Axcess taksitli fiyat.
    2100,00 / EFT fiyatı

Nakliye dahil, fabrikadan mutfağınıza kadar teslim lojistikle gönderiliyor.
    Ortalama teslimat süresi satış yapılacağı gün fabrikadan öğrenilerek size bilgi veriliyor; uygunsa işlem yapıyoruz.

Serdar Çetin
    553 397 6676
  • aleyküm selam
    Nerde yaşıyorsun bulunduğun bölge çok sıcak bi yerse low frost sorun olabilir senin için ama değilse düşünme al geç derim eski teknoloji falan değil no frost buz yok low frost düşük buz demek. yılda bir temizlemen gerekebilir buzlarını hepsi bu. Bunun dışında profilo iyi seçim ama 2000 liraya kadar A+++ nfrost buzdolabı bulamazsın A++ bile yok. A+ olur dersen BD3057L2VN modeli var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cannnkaracaaa

aleyküm selam
    Nerde yaşıyorsun bulunduğun bölge çok sıcak bi yerse low frost sorun olabilir senin için ama değilse düşünme al geç derim eski teknoloji falan değil no frost buz yok low frost düşük buz demek. yılda bir temizlemen gerekebilir buzlarını hepsi bu. Bunun dışında profilo iyi seçim ama 2000 liraya kadar A+++ nfrost buzdolabı bulamazsın A++ bile yok. A+ olur dersen BD3057L2VN modeli var

hocam çek , puan falan da ekleyeceğim, yani 3000 e kadar yolu var bosch 57pw22n - 56vw30n nofrostlar ile 58aw41n - 58 dw30n low frost modelleri , profilo ise 3056w3vn ve 3056w3an modelleri var aklımda , aslında samsung RL4323R3AWN VE RL 4353FBAWW modelleri de var ama samsung buzdolabında tercih edilir mi tam karar veremedim doğrusu.... lg ye de baktım ama teknolojisi iyi fakat iç malzeme kalitesi sanki diğerlerine göre biraz zayıf gibi geldi ....
  • O zaman profilonun maksima serisini önerebilirim bd3056 ile başlayan modeller.Bosch ve siemenstede aynı tip ürünler daha pahalı fiyata bulursun.Lg dediğin gibi iç dizayn ve malzeme kalitesi zayıf. motoruyla ilgili sıkıntılarda okudum çeşitli yorumlarda. Samsungda iyidir ama buzluk kısmını çok büyük yapıyorlar neredeyse yarısı buzluk. Ben profilo bd3056i3an modelini sipariş ettim henüz gelmedi geldiğinde ayrıca görüş belirtebilirim
  • Boyutları sorun olmayacaksa -75cm genişlik- profilo bd3176i3an öneririm. 3000₺ bandında f\p ürünü, pişman etmez. Aynı buzdolabının birebir aynısı bosch siemens yazılısı 4500₺'dir, markaya değil dolaba para verelim. Yer problemi varsa bd3056i3an öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.