Şimdi Ara

Açık uclularin başına sıfır koyanlar simdi kesin kabul edilemeyecek mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖSYM çağrı merkezine arayanlar var mı biri sanmıyorsam çağrı merkezini aradi. Sorun olmaz dedi. Sabah ki konuda ÖSYM bu kabul etmeyecek diyor şimdi onları yanlış mı sayayim gitti boru gibi 3 net böyle hayatin a..k..ım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceku61 -- 29 Haziran 2017; 22:41:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Edilecek kanka.ben arayip konuştum. Başına 0 ekleyenler kabul edileçek deDi kadın. Üstüne basa basa.

• reis bizim sınıftaki dalyarak gözetmen sağa dayalı yapın 0 koymayın dedi bide beni düşün amk

• Bazi gozetmenler yanlis bilgilendirme yaptigi icin basinda sifir olanlar kabul edilecekmis

• Hem bu yüzden mesela sağdan yazanlar falan bir de obp onayı yapmayanlardan 11 temmuzda tam bir felaket bekliyorum. İllaki 50bin kişi çıkar bana göre. Az sayıda değil. Haberlerde sitem edenleri görürsünüz. Eğitim zaten çok kötü birde sınavı her sene mantıksızlaştırıyorlar yok sorular çalındı, hatalı, açık uçlu, bir oturum kolay diğer oturum zor, 15 dakika kuralı, ABDE..'den sayılı kitapçık sistemi, tek oturtuğu bu işi çok iyi yapıyor dediğimiz kalemlik kutusuydu bana göre ondada bu sene pelikan koydu. Allah aşkına faber castel koysaydı ülke mi batacaktı. Çok salaksaçma eğitim sistemi var. TM,MF,TS si ygs-123456 sı ondan ona konular biri giriyor bir çıkıyor. Sanırsınız ki nasada işe yönetici olarak işe başlayacaksınız en üstü tıp yazıktır günahtır. Bu öğrencilerin bu kadar zorluk çekmesi. Hadi zoru kabul etsinler çok düzensiz bir sistem var.
  • Yalana bak 0hız 0kovalentmi yazdün

• Aynen ösymnin çağrı hattında kabul edilecek demişmiş kafanız mı güzel arkadaşım ya çağrı hattından böyle bilgi nasıl verilir dalga mı geçiyorsunuz.
  • ben normal isim kodlar gibi kodladim, başına sıfır koyanlar neyse de sağa yaşlı kodlayanlar hangi kafayla kodladı onu anlamadım. fantaziye ne giriyosun bildigin gibi kodlasana işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilir neden verilmesin devlet sirri mi bu istersen ara osym cagri hattini sor

• kızılbey00 K kullanıcısına yanıt
    Sürat.

• EclipseIV E kullanıcısına yanıt
    Travmayı atlatamadık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.