Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (951. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: JohnLocke. , JohnLocke. , thementalist57
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir (8 Mobil) - 16 Masaüstü10 Mobil8 Android
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser 10 Aralik Sabahi'na bilet aldi. Ankaralilar olarak bulusma mekanini belirleyelim. Sehir disindan gelecek yogunluguna gore park yeri musait olsun denirse cevre yolu yakini avm, agirlik sehirici ve metro kullanimi olur denirse kizilay yapabiliriz.

Benim aklima gelen alternatifler

Kizilay starbucs
    Eryaman optimum avm
    Baskent univ. Girisi park cafe yasamkent
    Next Level(harvey nichols'de nisleri test edecegim diyenler icin) burasi cevre yoluna yakin degil ama konya ve eskisehir bulvarlari kesisimi. Navigasyon rahat bulur.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JoEN kullanıcısına yanıt
    Bu saatlerde kargo veremiyorum ancak yarın ve bugün çıkanlar pazartesi sabah şubeye dusuyor. Yarin versek de aynı olur yani hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Eser 10 Aralik Sabahi'na bilet aldi. Ankaralilar olarak bulusma mekanini belirleyelim. Sehir disindan gelecek yogunluguna gore park yeri musait olsun denirse cevre yolu yakini avm, agirlik sehirici ve metro kullanimi olur denirse kizilay yapabiliriz.

Benim aklima gelen alternatifler

Kizilay starbucs
    Eryaman optimum avm
    Baskent univ. Girisi park cafe yasamkent
    Next Level(harvey nichols'de nisleri test edecegim diyenler icin) burasi cevre yoluna yakin degil ama konya ve eskisehir bulvarlari kesisimi. Navigasyon rahat bulur.

Saygilarimla.

Sehir disindan gelecek arkadaslar cok ise optimum derim ankara yogunlukta ise kizilay starbucks derim evim yasamkentte olmasina ragmen.

• Terre d'hermes edp orijinal parfumu getirecegim bu arada eser in kanina girmek icin. Simdi israrim hermes edp icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Bu saatlerde kargo veremiyorum ancak yarın ve bugün çıkanlar pazartesi sabah şubeye dusuyor. Yarin versek de aynı olur yani hocam.

Tamamdır sahibinden üzerinden sipariş verdim 1 tane özel olandan. Hayırlı işler.
    Tamamdır kesenize bereket teşekkür ederim hocam.

• Eser hocam,siparişten çok memnun oldum,teşekkür ediyorum.Aynı zamananda sprey kısmının yeni hali çok daha hoşuma gitti,sıkışı daha kaliteli olmuş,daha geniş yere ulaşarak sıkılıyo.Bu arada amouage jubilation xxv düşünüyomusunuz yada deneme fırsatı buldunuzmu hiç?
  • notpad N kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsunlar hocam güle gule kullanım. Jubi maalesef istediğim kadar yakın değil koku. O yüzden yapamıyorum.

• Be®H@N B kullanıcısına yanıt
    Orginal santal varken vetivier cok farki bir hava katmayacaktir. Git daha farkli deneyim yasatir. Smw biraz tekduzedir. Herkese hitap etemz. Ya da gitteki renklilik ve nota degisimi yaninda cok stabildir.

Saygilarimla.

• Eser hocam çok teşekkürler. Siparişim elime ulaştı. 6 çeşit parfümden en çok hoşuma giden Victor & Rolf - Spicebomb oldu. Hoşlandığım koku türünü buldum sonunda. Bir daha ki siparişimde yine kesinlikle olacak. Tabi tavsiye ettiğiniz buna benzer kokuları da deneyeceğim. Hayırlı işler. Bol kazançlar...

• megahowa M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsunlar hocam, ne zaman dilerseniz buyrun

-------

2 ARALIK MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

LP995957 02/12/2016 KADİR D
    LP996636 02/12/2016 MEHMET F G
    LP996885 02/12/2016 EMRAH Ö
    LP997251 02/12/2016 GÜRAY O
    LP997653 02/12/2016 ABDULLAH O D
    LP997879 02/12/2016 İBRAHİM B
    LR10578 02/12/2016 OĞULCAN C
    LR13506 02/12/2016 AHMET A
    LR1352 02/12/2016 DŞLEK T
    LR14088 02/12/2016 ESEN E
    LR14593 02/12/2016 ÜMİT A
    LR15007 02/12/2016 ÇAĞLAR U
    LR15481 02/12/2016 ABDULHAMİD B
    LR15522 02/12/2016 YAŞAR Ö
    LR17706 02/12/2016 NURSIMA T
    LR1883 02/12/2016 BAHADIR A
    LR2389 02/12/2016 ONUR S
    LR3125 02/12/2016 ÖNDER D
    LR533 02/12/2016 HAMDULLAH T
    LR6251 02/12/2016 ÇAĞRİ T
    LR9194 02/12/2016 FATİH D
  • megahowa M kullanıcısına yanıt
    Spicebomb sevdiyseniz eğer man in black de sizi tatmin edecektir.

• Bu arada antalya merkezde olup ta burdan aldığı parfüm/parfümleri takaslamak isteyen olursa yazabilir değişik kokular denemiş oluruz

Sen al hocam 50 TL olanı sık bir üzerine...

Sana alttan yumruk atacak o kadar yani...

Yayılım müthiş ... Hani diyorlar ya 20 TL ye 400 TL performansı bekleme...

İşte buna bekle..50 TL ye 500 TL performansı veriyor ...

• Dün gio profumoyu denedim fresh olmasina ragmen gayet kalici bir koku. Tavsiye ederim. Fark edilirligi yuksek ayni zamanda.

• thelayka kullanıcısına yanıt
    JoEN kullanıcısına yanıt
    Elimin üstüne ufacık sıktıgım aventus hala burnuma geliyor ve çok güzel kokuyor.

Tester olarak Acqua di Parma – Fico di Amalfi geldi, bu kokuyada bayıldım ferah turunçgil, incir ve tatlı limon içeren bir koku.Yaz için listeme ekledim.

Gerçekten orjinal parfümlerle yarışabilecek düzeyde kokular satıyor Eser Bey tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 3 Aralık 2016; 11:18:12 >
  • Ben de iki gundur evde Burberry Touch'u deniyorum. Chergui'nin bazi tinilarini aliyorum koklarken ve kaliciliga bakiyorum. Fena gitmiyor. Pudramsi, yumusak bir esans olarak gunluk kullanima uygun gozukuyor ama testleri devam ettikten sonra esigi gecerse bir yorumlama yapacagim. Guzel bir gunluk parfumu belki de ben gec kesfetmis olacagim ama listedeki agir markalarin arasinda kaybolup gitmesine gonlum razi olmazdi:))

Saygilarimla.

• Hugo Boss Hugo - Lacoste Red

Nicos Sculpture - Desire Blue - Axe Africa

Armani Code Profumo - Armani Black Code

Benzer parfümleri yan yana yazdım, performanslarına göre de sıraladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

Hugo Boss Hugo - Lacoste Red

Nicos Sculpture - Desire Blue - Axe Africa

Armani Code Profumo - Armani Black Code

Benzer parfümleri yan yana yazdım, performanslarına göre de sıraladım.

Hugo boss dediğiniz matara olan mı? Tutaste Kullandıysanız yorumlar mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Ben de iki gundur evde Burberry Touch'u deniyorum. Chergui'nin bazi tinilarini aliyorum koklarken ve kaliciliga bakiyorum. Fena gitmiyor. Pudramsi, yumusak bir esans olarak gunluk kullanima uygun gozukuyor ama testleri devam ettikten sonra esigi gecerse bir yorumlama yapacagim. Guzel bir gunluk parfumu belki de ben gec kesfetmis olacagim ama listedeki agir markalarin arasinda kaybolup gitmesine gonlum razi olmazdi:))

Saygilarimla.

Enver bey burbery touch ile pradayi ben birbirine cok yakin buluyorum acilista birbirine uzaklar ama acildikca birbirlerine yaklasiyorlar

• 
Sayfa: önceki 949950951952953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.