Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam (havale yapmayi beceremedigim icin)sanalpazardan eypdemirci kullanici adiyla birtane dortlu paket siparisi gectim bir adet delux farkinida ekledim istedigim urunler:

2x michael korse- michael
    Thierry mugler - alien (delux)
    Versace - eros

Ayrica bir ricam olacak testerleri bayan tester eklerseniz sevinirim
    Saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kategori K kullanıcısına yanıt
    Kesene bereket Eyüp abim senin varlığın yeter :) tamamdır..
  • valla eser hocamdan daha aylar önce alışveriş yaptım hatta 9 ay felan oldu sanırım sevgilimle ilk buluşa için alışverriş yapalım demiştim :D

hocam invictusu cok beğendim kız arkadaşımda öyle. yakın zamanda yeni siparişler vereceğim. invictusun yanına 4 tane öneri alabilirmyim. 1 tanesi invictustan daha güzel o tarzda olmasını istiyorum. acaba önerebilceklerin nelerdir
  • jack_fear J kullanıcısına yanıt
    :) 1 tanesini daha güzel önereyim. Geri kalanını kötü :)

İyi kötü olarak ayırabilsem hepsini iyi satardım hocam inan. Kim ne beğeniyorsa o en iyisidir.

invictus ağırlığında o ayara önerebileceklerim: Diesel tattoo, creed millesime imperial. Bunlar da invictus gibi meyvemsi orta ağırlık veya ağır denemeyecek ürünler hocam.
  • eser bey merhaba son ürününüzde bitmiş bulunmakta :) sipariş geçeceğim ama aklımda birkaç soru var

boss vanilya tarzı koku arıyorum daha tatlısıda olabilir daha keskinide
    burbery classic geçen kış daha bir etkili kokusu vardı ya da hava şartlarından dolayı koku daha kalıcı oluyordu galiba yazın pek tatmin etmedi
    rochas tarzı başka kokun varmı
    ve son olarak kilian tester gönderebilir misin :)

teşekkürler
  • yavrucoder kullanıcısına yanıt
    Tester ne denk geldiyse hocam. Herkese aynı gidiyor onu şişe bozup yaptığım için seçtiremiyorum. Genelde yeni kokular oluyor.

Tatlı kokulardan Diesel tatoo, rochas, kilian love (biraz ağır kaçabilir), Çikolata önerebilirim. Hepsi bossdan daha tatlı ve ağır.

Yazın daha kalıcı olurlar. Kokuya alışmışsınızdır :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Daha önce sizden hugo boss çeşitlerinden aldım memnun da kaldım. Onları bitirdim şimdi yeni bir sipariş geçeceğim.
    Elimde orjinal rochas man var. Sizdeki orjinaline benziyor mu ? Benzemiyorsa hugo boss dan devam edeyim. Düsürtlüğünüzü bildiğim için bu soruyu soruyorum, yoksa her satıcı orjinaline %98 benzer parfümüm diyor ama işte öyle olmuyor.
  • Hocam yas 21 universite okuyorum bana guvendiginiz 4 tane onerinde enpara havaleyle alayim. Hafif yanik tenli kivircik sacliyim lazimsa diye soyluyorum
  • |YipMan| @ Merhaba kardeşim.

invictus
    vanilyalı boss
    diesel brave

ilk 3 önereyim 1 tane de sen seç :)

Murat_5320 @

Hiç öyle bir yaklaşımım olmadı hocam. Hiç bir zaman iddialaşmadım. %98 ? Bugün Niş diye tabir edilen pahalı bir parfümün 2 farklı batchi ürününü denedim. ikisi de aynı ürün aynı marka farklı tarihlerde yapılmış ürünü. Ürünü de söyleyeyim. Ambre russe diye bir parfüm. inanın ikisi bir birine %98 yakın değildi :) Rochas'ım gayet benzer. Bir yüzde veremem ancak tatmin olacağınıza garanti verebilirim. Alıp kullandığınızda yüzdeyi siz verirsiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 3 Aralık 2015; 1:14:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Murat_5320 @

Hiç öyle bir yaklaşımım olmadı hocam. Hiç bir zaman iddialaşmadım. %98 ? Bugün Niş diye tabir edilen pahalı bir parfümün 2 farklı batchi ürününü denedim. ikisi de aynı ürün aynı marka farklı tarihlerde yapılmış ürünü. Ürünü de söyleyeyim. Ambre russe diye bir parfüm. inanın ikisi bir birine %98 yakın değildi :) Rochas'ım gayet benzer. Bir yüzde veremem ancak tatmin olacağınıza garanti verebilirim. Alıp kullandığınızda yüzdeyi siz verirsiniz. :)

Sizi tanıyoruz az çok hocam, bir yüzde veremeyeceğiniz elbette biliyorum ki zaten o yüzde vermek de çok saçma. Neyse siz orjinaline yakın diyorsanız eminimki orjinalinin aynısıdır diğer parfümlerinizin olduğu gibi.Bugün yarın bir sipariş geçerim sizden.
    İlginiz için teşekkür ettim.
    İyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

|YipMan| @ Merhaba kardeşim.

invictus
    vanilyalı boss
    diesel brave

ilk 3 önereyim 1 tane de sen seç :)

Murat_5320 @

Hocam 2 invuctus, diesel brave ve vanilyali boss aliyorum simdi en para havale yapiyorum yarin kargoya verirseniz cok hos olur. Tesekkurler
  • Murat_5320 kullanıcısına yanıt
    Rochas bir çoğundan çok benziyor hocam. Göreceksiniz zaten aldığınızda. Hayırlı geceler dilerim :)
  • Tamamdı üstad adresi pm den bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 3 Aralık 2015; 1:45:58 >
  • Eser, parfümleri aldım, kutular güzel olmuş, eline sağlık. Prada'yı da çok beğendim, ilk fırsatta tekrar görüşeceğiz, hayırlı işler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun abi. Güle güle kullan. Teşekkür ederim.

---------------------------

Değerli dostlarım şuandan itibaren gelen siparişler yarın kargolanacaktır. mesajlarınıza saat 4 ten sonra cevap verebileceğim. Şuana kadar gelen siparişleri ancak bugüne yetiştirebilirim.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser
  • parfümler daha yeni elime geldi. çoğu koku fena değil ama kenzo'nun orjinali var bende neredeyse orjinalinden daha iyi çıktı
  • Ürünleri teslim aldım ve yeni test edebildim. Kendimce ilk 3 dakikalık izlenimlerimi paylaşayım.
    Genel olarak esans yoğunluğu güzel, silik gelmedi hiçbir koku. Kalıcılıkları için daha uzun tecrübe lazım.

V de Vakko ve Black Afango için gayet pozitif görüşteyim. Hoşuma gittiler. En azından zevkime yakın türdeler.
    Costume National Homme ise farklı ve biraz daha etkisi düşükmüş gibi bi hisse kapıldım. Black Afango kadar baskın değil misal.
    By Kilian Love unisex fakat bayan ağırlığı daha baskın geldi. Belki birazda beyaz tenli daha metroseksüel kitleye hitap eder cinsten. Bi esmerde pek yakıştıramadım misal.

Tester olarak,
    Prada Amber sonrasında alacağım kadar farklı ve hoş olarak değerlendirdim. Olurda alırsam 4'e tamamlamak için etkili olabilir.
    Burbery London ise çok klasik, sık kullanılan bi kokuymuş gibi his yarattı. Burbery deodorant parfümünü de kullanırdım, oldukça baskın bi parfümü vardı deodorant sayılamazdı ona yakın bi koku. Eğer sıkılmadığımı hissedersem klasik bi tercih olarak tekrar düşünebilirim.

Genel olarak kişisel bakışlarım bunlar. Kutulama ve kargolama çok başarılı olmuş. Ne zamandır böyle bilmiyorum ama çizgisini bozmazsın umarım hocam. Kutudaki DH Özel yazısınıda beklemiyordum ayrıca.
    Eleştiri olarak ise fısfıslar ise iyi ama çok iyi değil derim şahsen. Plastik olmanın etkisi kapaklarda hissediliyor gibi.
    Biraz detaycılığın etkisi sanıyorum ama şişelerde de biraz daha farklılaşıp klasik dolum parfüm çizgisi dışında oval ya da farklı türler tercih edersen kutulama, şişedeki baskı gibi şeylerle birlikte kaliteyi üste çıkarabilir diye düşündüm hocam.

İlk alışverişin vermiş olduğu özveriyle yazılmıştır. Teşekkür ettim.
  • Eser Hocam
    One Million cumartesi çıkıcak diyordun, benim siparişin içinde de one million vardı.
    Herhalde benim sipariş ondan bekliyor diye düşündüm. Ya da bir unutma olabilirmi ?
    Bir kontrol edermisin?

Ümit İyigönül
  • umittheking kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ümit Hocam. One million olan siparişleri bugün yolladım. Ufak miktarda hatır gönül işi istedim 8 adet gönderdiler ve bekleyenleri çıkardım. Tam stok cumartesi gelecek.

IR471515 Kargo kodunuz . MNG kargo.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Her yoruma tek tek cevap veremiyorum hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yazılarımdan ziyade gelen yorumlar okunsun :)

Metale metal valf aslında iç kısımları plastik hocam. İçi metal olmuyor. Ona birşey yapamam ama çok kaliteli birşey değiller doğru, daha iyisi yok vidalı valflerin. Şişe konusunda çok git gel yaptım çok araştırdım. Çalıştığım firma her Çin'e gittiğinde kafalarını ütüledim ama bütün farklı modeller sıkma valfli. O ürünler çok az sıkıyor. O yüzden belli bir süre onun ile çalışmıştım. Tekrar onlara dönmemek kaydı ile bunlara geri dönüş yaptım. Bunların şişesinde de pek seçenek yok ya bu ya dikdörtgen yada ovalimsi black pointin şişelerinden var. mecburi olan kısımlar hariç her detaya önem gösteriyorum. Dh özel yazısı hoşuma gidiyordu ama bir çok kişi kaldırmamı rıca etti, yeni baskıda onlar kalkacak. Kutu daha güzel olacak. Esans stabil 7 yıldır. Şişe mecburiyet :) geri her kısımda isteklere uyarım. (maliyet/satışı zarara kadar çekmemek kaydı ile) Sattığım fiyatı da düşünerek çok fedakarlık istesem de maalesef yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 3 Aralık 2015; 21:07:11 >
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.