Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2964. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.322.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29622963296429652966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okey no problem then 😄 ilk kullanimlarimda ben de öyle düşünüyordum ama sonra alıştım sürekli sıkıyorum 🙋🏻‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 1 Mart 2021; 17:57:47 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

hahahahhaha     

Beklemedeyim merkez!  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkusha -- 1 Mart 2021; 19:35:44 >
  • Fahrenheit'e çok benzetiyorlar forumlarda falan ama alakası yok bence.

Şişelerce orijinalini kullandım, Eser'inki cidden çok başarılı...

Aromatik fujer, eski tarzda çok olgun bir koku. Yaş isteyebilir, yaz mevsimi hariç kullanılabilir bence...

• Siparisim geldi, yanina koydugun testerlar icin de tesekkur ederim hocam. Kullanim degil ama ilk izlenimlerimi paylasmak istiyorum aldigim kokularla ilgili. Angels Share ilk nefeste o viskili fici kokusunu veriyor, cok cok yakin veriyor hem de. Gozlerinizi kapatsaniz ficiya 1 karistan kokladiginizi sanabilirsiniz. Le Frenchy biraz old school geldi bana, ben severim boyle kokulari. Limonlu, oldukca fresh bir baslangici var. Ben begendim. Profundo aldiklarim icinde en begendigim oldu diyebilirim. Profumoya gore daha turuncgilli ve odunsu bi hali var. Sanki bi tik da daha tatli ama ben Profumo'dan daha uste koyacak gibiyim Profundo'yu. Eros Flame daha sekerli ve yayilimi daha guclu bir koku gibi geldi. Orjinal Eros'taki fresh hava yok. Ayrica kiz arkadasim icin notalardan secip listeme ekledigim Tommy Girl tam nokta atisi olmus. Yazlik, baharlik hafif ve ciceksi bir koku arayanlara oneririm. Tam yazlik, genel begeni kokusu oldugunu dusunuyorum. Tuxedo da almistim ama burun bi yerden sonra pert oldu :) Ama baslangicinda boozy bir hava var, daha fazlasini ayirt edemedi burnum. Tekrar belirtmek istiyorum ki bu yazdiklarim ilk izlenim arkadaslar :)
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt

profondo hakikatten efsane bir koku tester olarak gelmişti zirve budur parfümde dedim kendi zevkime göre :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profondo konusuna kesinlikle katılıyorum bence serinin en iyisi.Çok iyi olmuş genel beğeni listesi yapsak en tepede olur o derece..
  • Yorumlara göre kör atış 2 parfüm söyledim :)

G PROFONDO [AGP]

EAU DE MOM [MMO]

kişisel deneyimlerimi aktaracağım.

• 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Haydaa :) keşke yorumların altına yatırım tavsiyesi değildir yazsaydık.İnşallah beğenirsin boşa gitmez 😆 beğenmezsen takas için bir tık uzağındayım
  • Bulgari auqa varmı aqua matine degil

• Killian Angelshare mukemmel bir çalışma olmus daha once popüler farklı bir markadan 15 ml boy almistim ancak tutasteyi denedikten sonra boşa kurek cektigimizi anladim

Orjinalle birebir benzelik var. Fragrantica 2020 niş kategorisinde 1. Olan bir parfum bu kalitede bence kacinilmamasi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 2 Mart 2021; 3:24:1 >
  • Kilian Angels Share guzel bir parfum belli :) side effect ve enigma havalarında mi acaba ? Kullananlar yorumlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Kilian Angels Share guzel bir parfum belli :) side effect ve enigma havalarında mi acaba ? Kullananlar yorumlarsa sevinirim.
    Pek benzemiyor ama o tarz koku evet. Tarçını da alkolü de güzel ayarlanmış boozy koku. Senlik yani :D
    Baraondaya benziyormu

Sanki bir de benlik gibi olmuş galiba ,Beklediğim bir iki parfüm var yanına ekleriz inşallah:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 2 Mart 2021; 16:8:52 >

Bana da sanki benlik gibi geldi :)) yakın zamanda edinirim o halde...

• quote:

Orijinalden alıntı: handsame_

Baraondaya benziyormu
    Kokular farklı ama tarzı onun gibi evet.
  • Creed Original Vetiverin 60 lık listedeki yeni halini deneyen oldumu arkadaşlar ? Koku çok güzel gerçekten.Pek konuşulan bir parfüm değil ama listede en çok hoşuma gidenlerden.Özel seridekinide ilk siparişime ekleyeceğim..Ellerine sağlık @EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Best or Nothing -- 2 Mart 2021; 20:31:13 >
  • Armani black code kullanan var mı? Orjinali ile benzerlik ne kadar sizce ?
  • Eser hocam 6918575967 nolu sipariş geçilmiştir, gün içinde kargolanırsa çok sevinirim. Hayırlı ve bol kazançlarınız olsun.

• Sevgili arkadaşlar, değerli burunlar :) Tom Ford Soleil Blanc'i nasıl bilirsiniz? Parfümün orijinalini biliyorum bu arada, kokunun içerğinden ziyade Tutaste versiyonu nasıl olmuş onu merak ediyorum.

Keza konuda araştırdım ama pek bir yorum bulamadım... Parfümün kendisi Jil Sander Sun tadında güneş kremi gibi kokan kaliteli bir parfüm, eee Eser'in de Tom Ford parfümlerindeki başarısı malum :) esasında pek bir şüphem yok ama yine de Tutaste versiyonunu kullanıp da yorumlamak isteyen var mı?

• 
Sayfa: önceki 29622963296429652966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.