Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22502251225222532254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Bana koku olarak değil ama hissettikleri olarak Aventus ‘u hatırlatıyor.Aventus kullanınca yaşanılan güçlü ve erkeksi hatta zengin hissetme durumu bunda da yaşanıyor.Piyasadaki en maskulen ve güçlü yazlıklardan biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 1 Ağustos 2019; 15:20:9 >
  • Aslıyla mukayese edebilir misiniz?
    Ayrıca dört mevsim kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4498 -- 1 Ağustos 2019; 15:26:27 >
  • Bahsettiğim şey o zaten o yüzden olmamış dedim

• Aqva'yı aqva yapan yosundur, pitaneden almıştım 100 ml şişeyi bitireli yıllar oldu halen o yosun için boş şişeyi koklar dururum. Israrla da nedense açık versiyon ve klonlarını denemiyorum, benim için yeri ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Atlantique dışında benim de sevdiğim bir seri.Tabi burun nichlerle haşır neşir oldukça bir miktar burun kıvırma oluyor bu tip serilere ama yine de en başarılı designer serilerinden biri diyebilirim.Dior Homme ve YSL L’homme serileri bi başka tabi:) Tabi Edition Blanche dışında diğer üyelerini sevmemekle beraber Chanel Allure Homme serisinin de başarılı bir seri olduğunu söylemek mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 1 Ağustos 2019; 16:31:14 >
  • dreamnight19 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam sağolun

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Baya büyük bir fark var.212 Men bahar ve yaz aylarında kullanılması hedeflenerek çıkarılmış serinin ilk parfümü.Tahmin edebileceğiniz gibi Vip’e göre tatlılığı çok daha az ve ferah.VIP ‘i anlatmaya gerek yok zaten kullanmaktasınız.

Yani sözün özü bambaşka tarzda parfümler.Ancak denemek isterseniz oldukça güvenli bir parfüm diyebilirim 212 Men için.Ben pek sevmesem de bir klasik ve denenmemesi için hiçbir sebeb yok

• hocam 24 yaşındayım, daha önce
    Lacoste red, hugo boss bottled vanilya, abercrombie fierce, diesel only the brave kullandım, bunlardan memnun kaldığım 1. numara hugo boss sonrasında Lacoste, abercrombie yi ben pek beğenmedim. Bunların doğrultusunda bana önerecebileceğiniz risk siz bir parfüm var mı, aşağıdakilerin arasında kaldım ancak bunların dışında öneriniz varsa da çok memnun olurum.

nautica for men
    Lacoste white
    invictus
    Creed Virgin Island Water

Şimdiden teşekkürler.
  • Yardımcı bilgiler için teşekkürler.
    Yine de denemek istiyorum. Listeme ekledim.

Peki senelerdir favori parfümüm dg pour homme. İkinci olarak da vip kullanırım.
    Ara sıra da Gio sıkıyorum...
    Biraz yenilere bakmanın zamanı geldi.
    Bu parfümlere göre tavsiyeleriniz neler olur?
    (Birer tane olarak invictus ve Lacoste red kullanmıştım güzeldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 1 Ağustos 2019; 19:8:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    DG Pour Homme’un temizlik hissiyatını Prada L’homme’da bulabilirsiniz.Yine aynı markadan yani Dolce Gabanna ‘dan The One ‘a geçebilirsiniz

212 VIP ‘yi ise CH Men ya da CH Men prive ile güncelleyebilir.Gio yerine Gio Profumo kullanabilirsiniz

• MrtYlmzz kullanıcısına yanıt
    Nautica Voyage ve Creed Virgin Island Water daha iyi seçim olur

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, peki ikisi arasında hangisi dersiniz, nasıl bir fark var siz güzel tarif ediyorsunuz.
  • Kalite ve yaratıcılık olarak tabi ki Creed Virgin Island Water.Ama kullanım kolaylığı olarak Voyage

• Yersen

• Hocam yeni Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme hiç olmamış. Elimde eski Tutaste'de var onun benzerliği en az %90-95 civarındaydı. İlk sıktığımda kokuyu tanıyamadım bile çok sonradan oturuyor. La Nuit'in o baharatlı yapısından eser yok neredeyse. Kalıcılık ve yayılım orijinaline göre çok iyi orası ayrı da koku benzerliği maalesef yetersiz.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    İkisini de aldım, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: creed3535

Hocam yeni Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme hiç olmamış. Elimde eski Tutaste'de var onun benzerliği en az %90-95 civarındaydı. İlk sıktığımda kokuyu tanıyamadım bile çok sonradan oturuyor. La Nuit'in o baharatlı yapısından eser yok neredeyse. Kalıcılık ve yayılım orijinaline göre çok iyi orası ayrı da koku benzerliği maalesef yetersiz.
    Demlenme suresi olabilir mi hocam ayni durumu allure homme sportta yasamistim 1 ay sonra parfum kendine gelmişti.

• Hocam demleme esnasında parfümü kullanmıyor sadece bekletiyor musunuz

• Aşağıdaki listeden yaz ve kış için ilk 3 sıralaması yapmanızı rica edebilir miyim? Bir türlü ne sipariş edeceğime karar veremiyorum. Yaş 35, kullanım kot ve t-shirt :)

Chanel - Allure Homme Sport
    Mont Blanc - Legend
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme
    Terre d'hermes
    Bvlgari aqva marine
    Hugo boss - boss bottled
    Carolina herrera 212 men
    Dior Homme İntense
    Givenchy Pi

• 
Sayfa: önceki 22502251225222532254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.