Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Givenchy Pi orjinali ile benzerliği nasıl? Bargello olanı sadece anımsatıyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aramızda soranlar olmuştu. Bayanlar için sakız ve şekerli koku. Zara - Magic Vibes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 22 Mayıs 2019; 22:4:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan varsa JPG Ultramale
    Dior Homme İntense ve Xerjoff Mefisto hakkındaki fikirlerini almak isterim

• Selamlar arkadaşlar

Listenin son durumu hakkında bilgi verecek olan var mı? Açıklayıcı bilgi bulamadım gerilerde. Prive olayı mı kalkıyor ne oluyor

• Nicos-sculapture ve creed neroli sauvage hakkında kullananlar kokular hakkında bilgi verenilirmi? Performans fark edirlik vs.Teşşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanSüperKahraman

Dün de yazmıştım buraya. 212 vip yazlık bir parfüm değil. Kesinlikle 212 vip yerine sauvage almalısın
    Dün gördüm yorumunuzu hocam ama dedim diğer parfümler tam yazlık bu biraz farklı olsun arada kullanırım diye sauvagi de cok merak ettim aslında değişe bilirim bakalım

• Exclusive. kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz moonligt bumudur " KILINGTONE MOONLIGHT"
  • quote:

Orijinalden alıntı: AP Shaco Pentakill

Kullanan varsa JPG Ultramale
    Dior Homme İntense ve Xerjoff Mefisto hakkındaki fikirlerini almak isterim
    Dior Homme İntense ve Xerjoff Mefisto bu ikisini kullandım.

Dior kışın o esintili soğuklarında giden çok fark edici bir parfüm. Xerjoff ise meyveli şekerimsi güzel bir koku çok uzun sürmüyor 1 saatte bittiğini hatırlıyorum.

Yaz için Kilian ve Hermes markalarının ürünlerini tavsiye ederim. Herkes bilmiyor tutuyor.
  • İyi denk gelmiş :) Umarım dediğin gibi olur

• candilekci kullanıcısına yanıt
    Ben mersinde yaşıyorum ve aşırı sıcak bir yaz geçiriyoruz, nemli 35 derecede uygun değil bence, en iyi serin yaz akşamlarında (tahminimce 25-30C°)kullanılıyor ona göre kendin bir tahminde bulunabilirsin.

• erkanuygur kullanıcısına yanıt
    By kilian moonlight in heaven

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erkanuygur kullanıcısına yanıt
    AP Shaco Pentakill A kullanıcısına yanıt
    @erkanuygur Sitede parfüm kodlarından doğrudan ulaşabilirsin. Buradakiyle sitedeki parüfümlerin ismi değişse de kodları aynı.

Xerjoff : Buram buram lavanta ve tatlımsı(Tam tatlı veya şekerli değil) burun gıdıklayan türden hoş bir koku. Sıcakta bayıltabilir, ama geceleri her türlü gideri var. Yayılımı ideal. Kalıcılık konusunda 8 saat rahat koktuğunu söyleyebilirim. Sonrasında bitmiyor. Lakin saldırganlığı azalıyor. Onun dışında kalıcılığı iyidir. Güz döneminde bir kaç ay kullandım. Sadece 3 - 4 fıs sıkarak aldığım performans bu. fıs sayısını 10 a yükseltince 3 gün kokabilir ve etrafında gezeni bayıltabilirsin.

Dior Homme İntense: Sürekli olarak makyaj çantası kokusu olarak adı geçiyor. Ben hiç makyaj çantası koklamadım Notalarına bakmadan farkettilerim ilk olarak hoş bir pudra ve lavanta kokusu karışımı. Çok hafif derimsi bir yönüde var kokunun. Ama ağırlıklı olarak lavanta ve pudra kokusu aldım. Geçen yaz 3 ay kullandım. Fresh bir parfüm değil. Hatta Fragrantica'da kışlık demişler. Ama ben 3 4 fısla günü kurtarıyordum. Çevremden kötü bir tepki almadım. Aksine kız arkadaşlarım ismini soruyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosyolock -- 23 Mayıs 2019; 5:39:44 >
  • xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Mefisto kalıcılığı baya iyi olan bir parfüm.Nasıl oluyor da kalıcılığı bu kadar az.Tutaste in diğer kopyalarında kalıcılık daha da fazlayken bu nasıl oluyor garip geldi :D
  • Yukarıdaki arkadaşta kalıcılığı az demiş kafam karıştı doğrusu.
  • Arkadaşların yazdıkları yorumlara bakarak ilk sipariş olduğu için 2 adet almak istedim.

SAUVAJ EAU PARFUM [EDP] ve KILINGTONE MOONLIGHT [Moon] aldım.

Geldiği zaman deneyimlerimi ayrıca yazacağım.
  • 22 Mayıs akşamı sipariş ettim. Bu sabah elime ulaştı. Kokular gayet muntazam. Teşekkürler şimdiden.

• Arkadaşlar daha önce kullandığım parfümler Rebul Sport, Dunlop'un yeşil ve mavi çeşitleri. Bu tarz kokulardan önerebilecekleriniz var mıdır? Ya da önereceğiniz fresh ve odunsu kokular var mıdır? Şekerli kokuları pek beğenmiyorum. Kullanan arkadaşlardan yardımcı olan olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasus0403 -- 23 Mayıs 2019; 10:18:2 >
  • Sıcak yaz günleri için önerilerim:

1-Killian Moonlight Heaven(Erkek kullanımı için ideal,içindeki pirinç notası onu kadın kullanımına da yaklaştırıyor)
    2-Nautica Voyage
    3-Lacoste White
    4-Hermes Nil(Unisex)
    5-Dior Homme Cologne
    6-Fico di Amalfi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HackAv -- 23 Mayıs 2019; 10:36:43 >
  • Mfk aqua celestia yorumlayabilecek var mı? Hermes nil 'e benziyor mu?

• Nautica Voyage, Bvlgari Aqva Marine, Lacoste Red ve kış ayları için aldığım Pure Havane her zamanki gibi güzelce paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler Eser Hocam.

• 
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.