Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1973. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: h3k1m , cboy60 , cboy60
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.811
Cevap
2.053
Favori
8.332.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle pure malt’sız havane yalnız kalır, üzülür abi.

Ama pure havana da bayağı iyi abi. Havana’ın listeye eklenecek olmasına benim kadar sevinen yoktur biliyorsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 27 Ocak 2019; 21:1:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ero158 kullanıcısına yanıt
    İkisi de. Pure havana daha tatlı.

İkisi de kesinlikle çok maskülen, farklı kokan, çok ama çok kaliteli parfümler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 27 Ocak 2019; 21:15:20 >
  • Malt'ı gelecek kışa kadar erteliyorum arkadaşlar. Havane'ye tepkileri bi göreyim, ona göre düşünürüm ancak şuan o kokuyu yapmaya hiç sıcak değilim.

Olmayacak dediğime birleşip sürekli yazan bir grup var farkındayım. O arkadaşlar da ısrarcı olmazsa sevinirim. Bu üründe işe yaramayacak :D

The Conqueror

Önümüzdeki cumartesi listeleriz hocam. Açılışında sorun vardı, hallettik biraz daha dursun tamamdır. İlk kez yapılan kokularda acele etmezseniz daha güzel ürünler karşılaşmış oluruz. Geleceğini görmeden tahmin edemiyorum maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 27 Ocak 2019; 21:17:48 >
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    Üstteki 5 parfümü kastetmiyorum onlar kesin alacaklarım,tüm Tutaste parfümler içinde hangileridir onu sordum.Yanlış anlaşılmaya müsait bir mesajmış onu farkettim düzelttim bu arada.
  • abi hayırlı akşamlar. niş kategorisinde NASOMATTO'dan yeni bir ürün eklemeyi düşünüyormusun, pardon ve duro gayet tutulan kokular. veya başka bir ürün varmı aklında falan başka markalardan vs.. ?
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Abi şimdi havane geliyor mu gelmiyor mu kesin olarak ?

Pure Havane gerçekten çok güzel bir koku , elimde her zaman orjinal bir şişesi olan bir parfüm.Fakat koku her ne kadar çok güzel ve çok kaliteli olsa da bana göre yılın sadece 3 ayı kullanılabilecek bir koku.Bir şişesini bile 1 yıl içinde bitiremediğim bir parfüm.Bu 3 ayın 2'si geride kalmışken ve önümüz aylarına çok daha uygun ve listemizde olmayan ;

Coach For Men

Versace - Eau Fraiche

Chanel - Allure Homme Sport Eau Extreme

Prada - Carbon

Yves Saint Laurent - L'Homme

gibi şahane kokular varken Pure Havane'ın listeye girecek olmasının (eğer girecekse) en azından zamanlama olarak yanlış olduğunu düşünüyorum.Bu yazım muhaliflik amaçlı değil sadece fikir belirtmek amaçlıdır.Lütfen kişisel algılanmasın , Pure Havane'ı isteyen herkes kadar beğeniyorum :)
  • Merhaba parfüm severler. Yeni sipariş vereceğim fakat deneme yanılma olsun istemiyorum.
    David Beckham the essence benzeri bildiğiniz bir parfüm var mı?

• viktory.. V kullanıcısına yanıt
    Havane gelecek. 30 güne kadar hallolur o. Malt gelmeyecek olan.

Ayrıca bunlar dışında bu tarzda daha güzel bir parfüm gelecek.
    https://www.fragrantica.com/perfume/By-Kilian/Intoxicated-25991.html
  • bvlgari aqva serisinin hepsi/ nautica voyage/ en aquaticler sanırım
    Kışlık listesini bu sene baya iyi genişlettin hocam eline sağlık :D yaza doğru aynı performansı isteriz
  • Daha önce Eser hocamdan alışveriş yapmıştım ve hali hazırda kullanmakta olduğum parfümlerinin genel olarak performansından gayet memnunum. Kendisinin sunduğu hizmet fiyat performans olarak gerçekten eşsiz. Kişisel yorumlarımı geçersek fikir edinmek istediğim iki parfüm var. Jean Paul Gaultier Ultra Male ve Armani Black Code parfümlerinin orijinalini kullanmış olan arkadaşlar Tutaste versiyonu ile ilgili fikirlerini belirtirlerse sevinirim.

Hayırlı işler Eser hocam. En kısa zamanda siteniz üzerinden siparişimi geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilbur Wright -- 28 Ocak 2019; 0:27:0 >
    Pure Havane çoğu insan bilmiyor ağır kaçabilir abi o yüzden seyreltilmiş versiyon çıkarsa mükemmel olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Havane gelecek. 30 güne kadar hallolur o. Malt gelmeyecek olan.

Ayrıca bunlar dışında bu tarzda daha güzel bir parfüm gelecek.
    https://www.fragrantica.com/perfume/By-Kilian/Intoxicated-25991.html
    havane falan derken intoxicated bomba oldu şimdi.
  • Wilbur Wright W kullanıcısına yanıt
    İkisi de orjinal olarak var elimde , Armani Code'u gözün kapalı alabilirsin.Ultra Male ise çok güçlü bir koku ve tutaste olan orjinalden daha yoğun , koku çok benzer ama belki biraz yumuşatılması mı gerekiyor bilemiyorum.Yani tarzları sana uyuyorsa ikisini de alabilirsin , çok ufak bir detay bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Pure Havane çoğu insan bilmiyor ağır kaçabilir abi o yüzden seyreltilmiş versiyon çıkarsa mükemmel olur..
    pure havanenin en beğenilen batchi limited şeklinde çıkmış olan ilk batchtir. şişeli bulamadığım için 20 ml lik dekant almıştım,inanılmaz hoşuma gitmişti. sonra seyrelte seyrelte kaliteyi azalttı mugler firması. şimdikiler de hoş, ama o ilk batchi koklayanlar aradaki farkı çok tecrübe gerektirmeksizin algılayabilirler. bu anlamda o batchi denemekle iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum.
    benim 2015 sürümünden 5 şişem , 2016 dan ise bir şişem oldu.
    2015 batchleri güzeldi fakat bir kusuru vardı, ilk 15-20 dakikası çok boğucu baya tütünlü. sıkınca evde biraz bekleyip öyle çıkıyordum. 2016 ise koku formatı olarak daha çok bal ağırlıklıydı ve o boğucu ilk dakikalar bunda pek o kadar yoktu.ama bunun da kusuru performansının biraz düşürülmüş olmasıydı. bakalım eser hoca nasıl bi iş çıkartmış göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 28 Ocak 2019; 1:11:12 >
  • Merhaba 25 yaş için 2 kışlık ve 1 yazlık parfüm önerisinde bulunabilir misiniz? Fresh insanı baymayan kokular istiyorum. Daha önce denediklerim dhi-xeryus-spicebomb-you-boss-prada. Birde yazları normalde lacoste red orjinal kullanıyorum tutaste ile benzerliği nasıldır kullananlar varsa.
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Kokunun aslı ağırsa ağırdır. Keşke çok benzese.. Bu sekilde davranmam ürüne :) O iş DHP de var, o da 25 tl ye alabilmeniz için.
  • Daha önce kendisinden alıp çok beğendiğim

Chanel Bleu ve Lacoste White yanına

Prada L’homme ve Dior homme intense ekleyerek tekrar sipariş geçtim.

Umarım yeni deneyeceğim kokuları da severek kullanırız. Özellikle ofis ortamı için Prada’yı çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 28 Ocak 2019; 11:46:36 >
  • Siteden alırken prive ücretini nasil geçiyoruz paketlerde? Mesela 7li pakette 5 normal alıp 1 tane de 50tllik prive alsam olur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.