Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Tractacus , hidolgoo , hidolgoo
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dior Homme İntense ve Prive Creed Aventus(Dumansı) stokta yok gözüküyor ne zaman gelir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Uzman arkadaslardan tavsiye istiyorum erba pura creed aventusu begendim armani coduda severim simdi yeni sipariste 1eleme yapmam gerekicek hangisini eleyim bilemedim sth noutca voyage birde de hermes bu ucunden birbirine benzeyen varmi yada usttteki kullandigim parfumlere gore hangisini elemeliyim tesekkurler simdiden ilgilenenlere
    Arada kaynadi galiba yorum yokmu arkadaslar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul içi takas için kilian straight to heaven var elimde. İlgilenenler ulaşabilir

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Hocam valla ben hic benzetemedim ucundan diğerlerine, bence parfümleri kış icin alıyorsanız listenizden aventusu cıkartın onu ilkbahar alışverişinize alırsınız diğerleri kış icin daha iyi performans verir.
    Not:Kokuda uzman değilim hissettiğimi yazdim
  • YamporozZM @

Gelecek hafta sonuna kadar stokların çoğu güncellenmiş olur hocam.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Bu hafta sonu sipariş versem stok geldiğinde kargolanır değilmi yoksa stokta olmayan ürün siparişi almanız sıkıntı olurmu.
  • Tabi ki olur hocam neden olmasın.
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    Evet, öneriler ve konudaki yorumları bir miktar okuyup birkaç parfüm belirledim. Hala önerilere de açığım tabii ama asıl isteğim aşağıdaki listeden kesinlikle önerdiklerinizi veya önermediklerinizi yazabilir misiniz, eleme yapayım?

Dior - Eau Homme [EAU]
    Prada - L'Homme [L'Hm]
    Memo - Eau Memo
    Hugo Boss - Bottled intense [Bint]
    Kilian - Straight to Heaven [STH]
    Amouage - Jubilation [AMO]

25 yaş (erkek), ofis ortamında çalışma dolayısıyla (kıyafet casual) hafif koku isteği ki ağır kokuları da sevmem zaten. Beyaz ten ve tabii ki kış mevsimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 24 Kasım 2018; 22:56:1 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tamamdır 1hafta sabrederim :) Taşınma işi varmış galiba yoğunsunuz bu ara Allah kolaylık versin.
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, acaba aldığınız herod yenilenmiş hali mi?
    Eğer yinelenmiş haliyse önce ki üretimi kullandınız mı ? bende önce ki üretimi varda arada ki farkı sormak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    dior eau homme ve prada lhomme benzer deniyor. birini çıkarıp original santal almanı öneririm.

edit: parfüm ismi değişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naboo -- 24 Kasım 2018; 23:41:2 >
  • Hocam Dior homme intense ne zaman gelecek ?

• chmenprive kullanıcısına yanıt
    Evet yeni. Eskisini pek kullanmadim ama farklarını yazayim gördüğüm hatirladigim kadariyla.

Koku eskisine gore daha dogal. Sert açılmıyor yavas yavas vites arttırıyor :)

Meyvemsilik daha az.

Vanilya cok guzel kullanilmis, özellikle bekleyince alttan alttan cok lezzetli geliyor. Gördüğüm en iyi vanilyalardan biri. Tütün kokusu daha kaliteli ve rahatsız etmeyecek şekilde geldi.

Yani bunlar diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Çok güzel açıklamışsınız hocam teşekkür ederim. Koku farkı olarak burnumda canlandı diyebilirim. Elimde ki herodu bir an önce bitirmeliyim :)

• Sizden alışveriş yaptım 212 aldım lakin o kadar yoğun esans var ki (bunu şikayet olarak algılamayın) sigara içerken bile ağzıma kokusu geliyor sigara dan nefret ediyorum. Yani parfümü kullanamıyorum bile :)) şimdi tekrar sipariş vereceğim ama yok bu sefer kalıcı olsun ama artık esans ağzımda dilimde tadı gezmesin
    Not dişimi fircalamis bile olsam fayda etmiyor. :)

• Hocam bal d Afrika Light ne zaman çıkacak?

• Herkese selam
    Eser Bey Chanel egoiste platinium var mıdır varsa nasıl sipariş geçmemiz gerekir yardımcı olursanız memnun olurum.

• Düz Jubilation kullandım beğenmek ile beğenmemek arasında kalmıştım. Eğer prive kullansam fikrim değişir mi merak ediyorum?

• Byredo hangi parfüm dü,listede var mı göremedim.

• ***Æ*** kullanıcısına yanıt
    yukarıdaki mesajımda da yazdım byredo bal d'afrique prive olarak satılıyordu kalktı fakat light olarak listelenecek idi bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.