Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.322.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Memo ve Epic hocam. Bu hafta bitimine kadar bunlar olacak.
  • abi ne güzel önceden hermes, boss filan alıyorduk. şimdi son 10 sayfayı okudum da maşallah, hiç duymadığım parfümler var. neyse ne yapacağımı bilmiyorum. yardım eden çıkar umarım. benim için 2 tane garanti vardı hermes, boss vanilyalı.

o yüzden
    1: boss vanilyalı
    2: terre d'hermes
    3:
    4:

ofis ortamında, takım elbise ile giyilecektir.
  • gandalfthepurple G kullanıcısına yanıt
    Creed Aventusa bir şans vermelisiniz ...:-)
  • cberi kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

3: Creed Aventus
    4:

4.olarak ne önerecek diğer arkadaşlar acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalfthepurple

teşekkürler.

4:

4.olarak ne önerecek diğer arkadaşlar acaba.

dİOR hOMME pARFÜM takım elbiseyle mükemmel bir koku
    Aventusun da privee olanını tavsiye ederim..Eğer delux alacaksanız Royal Vintage daha iyi bir tercih olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 10 Kasım 2017; 14:51:24 >
    DHI
  • eski alımlarımdaki givenchy daha etikili kokuyordu. En son aldıklarım neredeyse kokmuyor bile. Eski şişe daha etkili kokuyordu bence. Kalitede düşüş seziyorum ya da farklı bir durum var. Yaşayan oldu mu ?
  • MASB kullanıcısına yanıt
    Parfümün az kokması kalitesizlik mi oluyor...Orjinal parfümlerin tamamı kalitesiz desenize
    Merhaba kardeşim. Bana sorarsan eğer bildiğin kokuları 2 şer adet al. Alıp kullanamamaktan iyidir. İlla farklı bir şey olsun dersen invictus yaz. 4'ü de biri önerecektir sanırım :)

------

Günün kargoları çıkarıldı arkadaşlar. Aksam 21:00 da burada kodları paylaşmış olurum.

Sevgilerimle,
    Eser
  • quote:

Orijinalden alıntı: MASB

eski alımlarımdaki givenchy daha etikili kokuyordu. En son aldıklarım neredeyse kokmuyor bile. Eski şişe daha etkili kokuyordu bence. Kalitede düşüş seziyorum ya da farklı bir durum var. Yaşayan oldu mu ?

Şöyle söylüyeyim. Kendim Givenchy Xeryus Rouge'un orjinalini kullanıyorum epeydir. 3 yıl önce aldığım XR çok daha etkili ve güçlüyken,geçen aldığım XR sanki daha bir yontulmuş vaziyette. Boyner'den aldım. ve koku daha sönük ve ezik. Kalıcılığı ve farkedilebilirliği değişime uğramıştı. Sanırım reformüle edildi.
  • Bu yaşıma kadar yüzlerce orijinal ürün almışımdır. Hiç bir yeni batch, eskisinden güçlü olamaz. 1-2 yıllık ürünü taze ürün ile kıyaslamamak lazım. Açık veya orijinal hiç fark etmez, içlerindekiler tamamen aynıdır. Hem kokuya alışıyorsunuz uzun süre kullanımda hem de taze ürün daha sucul gibi olur. Orj. alırken bulabiliyorsanız her zaman eskisini alın.

MASB

Hocam ben 7 yıldır bu işi yapıyorum. Benzer yorumlar 7 yıldır alıyorum. Ben bu durumda kaliteyi düşüre düşüre yerlere sermiş olurdum. Ben herşeyi iyiyee doğru koşarım. Neden 15 liralık üründe kötü olacak bir şey yapayım? Ya tazelikten, ya alışmışlığınızdan öyle hissetmişsinizdir. 2 gün sonra biri gelip 'aa ne güzel kokuyorsunuz' dediğinde tüm düşündükleriniz değişir. Yada gönderirsiniz bana ürününüzü şüpheniz varsa, ücretinizi iade alırsınız.

Yada bana pm atın, çalıştığım firmanın numarasını vereyim. Arayıp sorun, Eser ATABAY çalıştığı yıllarca sizden hiç ORTA KALİTE ürün aldı mı diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 10 Kasım 2017; 16:15:1 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    o yüzden sormuyorum :) daha önce sorup cevap alamadığım için :)

4: dior homme intense
    .

bu arada boss vanilyalı ve hermes her sıkışımda çok olumlu yorum alıyorum, hem de çok. diğer öneriler için de teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPho

Arkadaşlar bu parfümleri nasıl sıkmalıyım? 5-6 fıs sıkıyorum üstüme yanıma oturan dahi kokusunu alamıyor. Ya farkedilirlikleri çok düşük ya ben sıkmayı bilmiyorum.(Boss vanilya ve herod kullandım Şu ana kadar ve onlarda yaşadım bu problemi. Boss orjinalini daha önce kullanmıştım fark edilebilirligi baya iyiydi.)

Herodu koca bi alanda yayılımı muhteşem nasıl kokmaz anlamış değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m2ho06

quote:

Orijinalden alıntı: MrPho

Arkadaşlar bu parfümleri nasıl sıkmalıyım? 5-6 fıs sıkıyorum üstüme yanıma oturan dahi kokusunu alamıyor. Ya farkedilirlikleri çok düşük ya ben sıkmayı bilmiyorum.(Boss vanilya ve herod kullandım Şu ana kadar ve onlarda yaşadım bu problemi. Boss orjinalini daha önce kullanmıştım fark edilebilirligi baya iyiydi.)

Herodu koca bi alanda yayılımı muhteşem nasıl kokmaz anlamış değilim

Herod un farkedilirliğini düşük bulan birisi hiçbir parfümü beğenmez. O kadar netim.

• Herod mu kokmuyor ben millet rahatsız olmasın diye dikkat ediyorum fazla kaçırmamaya ,küçük bir tavsiye vereyim sürekli aynı kokuyu sıkmayın bu açık parfümleri biraz uygun aldığımız için hem bol hem hergün sıkıyoruz ve bir süre sonra burun alışıyor ve kokuyu almaz oluyorsunuz .Bunu kendimde yaşıyorum ama olay parfümde değil bizim burunlarda.

Orjinal kokuyor daha iyi diyen çoğu arkadaş orjinali açık kadar yoğun ve hergün üst üste sıkmıyordur çok az bir kesim dışında öyle kullan vardır o kesimde açık aramaz zaten ben hem orjinal hem Eser den alıyorum epey zamandır bundan iyisi bu paraya bence bulamazsınız.

Baştaki arkadaş Herod :)

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

• 10 Kasım ARAS KARGO takip kodları:

www.araskargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle,
    Eser

ÖZGÜR B 7320752666272
    OKAN C 7320752668770
    MUSTAFA Ç 7320752669693
    TUNCER Z 7320752678115
    HAKAN Z 7320752680766
    CAN O 7320752681020
    OKTAY S 7320752683819
    ŞAFAK M 7320752676038
    MEHMET B T 7320752677010
    MUAZZEZ A 7320752686216
    BURAK Ç 7320752687862
    MAHMUT A 7320752688292
    TUNÇ B 7320752690614
    AYDIN A D 7320752692710
    OSMAN Ç 7320752693872
    ÖNDER Ç 7320752694738
    MEHMET A 7320752696192
    GÖKSEL C 7320752671536
    YILDIRAY K 7320752672503
    ANIL G 7320752697834
    EMRE Y 7320752698102
    RAHMİ A 7320752700270
    MELİH A B 7320752701251
    FATİH A 7320752702576
    YASİN Ç 7320752703380
    HALİL C C 7320752704543
  • Chergui orjinalini denedim sonunda, acilis orjinalinin daha soft ama sonrasinda tutaste ile ayni cizgide gidiyorlar. Sonuc olarak listedeki en iyi bi kac parfumden.

hayran olunacak bir koku.

Birde musci çok begendim.acilis pek iyi degil ama sonrasi cok iyi. Pek bi beklentim yoktu bu parfumden cunku yorumlar gozumu korkutmustu.

Yorumlar bu kadar simdi soru sorayim

Spicebomb kullanan var mi orjinale yakınlığı nasıl olmuş?

Orjinalini denemistim çok aklimda kalmadi ama hos bir tarcin kokusuydu.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    orjinalini kullanmadım ama buram buram tarçın ve karabiber kokuyor eserden aldığım son ürün şöyleki
    kışın hafif boğaz ağrısı ile başlayan griplerde aktardan aldığınız tarçın karanfil ve bazı baharatlar olur onu içersiniz biraz kendinize gelirsiniz tıpkısı aynısı o kadar yani
    grip başlangıcı varsa sıkın spicebomb altına girin
  • Bi edit yapicam arkadaslar.2 sene kadar evvel hermes almistim.koku o zamandan aklimda..pek begenmemistim orjinale de benzetememistim.simdi bir arkadasimda tekrar denedim ve cok.begendim..orjinaline de olaganustu benziyor..2 sene evvel burun daha acemiydi..way bee diyorum suan..siparis vericem gene :)
    Tum elestirilerimi geri cekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 11 Kasım 2017; 10:12:22 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Spicebomb, Herod'un evladı gibi.

---

Değerli dostlarım, gün içine kargo yetiştiremeyeceğim. Vereceğiniz siparişler pazartesi kargolanacaktır, bilginize...

Sevgilerimle,
    Eser
  • 
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.