Şimdi Ara

Açık Öğretim Lisesi Rehberi [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
23
Favori
57.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mesleki Dersleriniz Üniversite Yerleştirme Puanına 0,06 Çarpımı Katkıda Bulunuyor.

Alan Dersleriniz Diploma Puanını Belirliyor.
  • Açık Öğretim Lisesi Rehberi [ANA KONU]

09-10 Aralık 2017 Tarihinde Yapılan 2017-2018 Öğretim Yılı 1 . Dönem Açık Öğretim Lisesi Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları

09-10 Aralık 2017 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilen Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2017/1.dönem Sınavı soru ve cevap anahtarı açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jezxy -- 14 Aralık 2017; 16:0:5 >

• 3. oturumun yarısı yok
  • Aynen Hocam 25 Sayfadan Sonrası YOK

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Yayınladığı Kitapçıklar Bunlar

Bugün Düzeltirler Diye Bekledim Lakin :) Konu AÇIK LİSE Olunca İşler Hemen Olmuyor

09-10 Aralık 2017 Tarihinde Yapılan 2017-2018 Öğretim Yılı 1.Dönem

Açık Öğretim Lisesi Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları

09-10 Aralık 2017 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilen Açık Öğretim Liseleri

(Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi)

2017/1.dönem Sınavı soru ve cevap anahtarı açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jezxy -- 19 Aralık 2017; 16:37:46 >

• ne zaman açıklanır sizce
  • Hocam Bugün Diye Bekliyordum Lakin Ne Diyim NASIL BİR KURUMDUR ÖĞRETİM SİSTEMİDİR

BU ÜLKEDE SEÇİM BİR GÜNDE YAPILIYOR BİR GÜNDE AÇIKLANIYOR

BİR SINAV AÇIKLANMASI AYLARI BULUYOR.
  • yarin aciklasalar bari. biz de ona gore durumumuzu bilelim.

yaziklar olsun yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9 - 10 ARALIK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI ... !!!

>>> Öğrenci Girişi <<<

" ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAPIP >
    ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER (Altında) >
    Ders Bilgileri (Alınan) >
    Dönem Dersleri >
    2017/1 Kısmına Gelerek SINAV SONUÇLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Mezun Olan Tüm Arkadaşları Tebrik Ederim

• Şu iş takviminide açıklasalar artık, bizde ona göre planımızı programımızı ayarlayalım.
  • Sonuçlarım çok güzel. Ortalamam 80 puan civarı. Dokuzuncu sınıf seçmelilerle tam 14 ders verdim.
    Sevdim bu açık liseyi; başarısız bir öğrenciyken başarılı oldum. Hayatımda ben bu notları almamıştım.
    İlk sınavımda 36 kredi iyidir sanırım.
    Mutluluktan ağlıyorum.
    Herkese aynı başarıyı diliyorum "yüce Allah'tan".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Kong İstanbulda -- 26 Aralık 2017; 14:48:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Kong İstanbulda

Sonuçlarım çok güzel. Ortalamam 80 puan civarı. Dokuzuncu sınıf seçmelilerle tam 14 ders verdim.
    Sevdim bu açık liseyi; başarısız bir öğrenciyken başarılı oldum. Hayatımda ben bu notları almamıştım.
    İlk sınavımda 36 kredi iyidir sanırım.
    Mutluluktan ağlıyorum.
    Herkese aynı başarıyı diliyorum "yüce Allah'tan".

AOL gerçekten çok iyi, kardeşim örgün eğitimde okuyor, hocaların yaptığı şerefsizlikleri bana anlatıyor.
    kimisi kişisel olarak sevmediği öğrencinin notunu kırıyormuş, kimisi sınav felan yapmadan herkesi geçiriyormuş, kimsi de kopya çekmeye izin veriyormuş (şikayet edilmiş ama bi bok olmamış hala izin veriyor çekmesine), ders alatmıyormuş.

AOL kendini geliştirmek için daha iyi, çünkü sorunları kendin araştırarak çözmeye çalışıyorsun.

Ama AOL'da da saçmalıklar var. Mesela biyolojide evrim sorusu hiç gördüğümü hatırlamıyorum. Seçmeli dersleri, zorunlu olarak veriyorlar, iş takvimini açıklamıyorlar. Öğrenci kayıt yenileme yaparken mağdur oluyor, bekletiliyor saatlerce sıralarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 26 Aralık 2017; 14:52:36 >

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şu 2017-18 iş takviminin hala hazırlanmaması gerçekten sinir bozucu, yav arkadaş 2017 senesi bitti sitesinde hala en kısa zamanda hazırlanacak, yayınlanacak gibi bir şey yazıyo ayıp be.

• King Kong İstanbulda kullanıcısına yanıt
    80 mi? ben kaydımı sildiricem

Üniversiteyi kazanmış ve 09 - 10 Aralık 2017 tarihinde yapılan sınav sonucunda mezuniyet hakkını kazanan öğrencilerimizin mezuniyet işlemleri tamamlanmış olup, bu öğrencilerin sayfalarında mezun ibaresi yazmaktadır. Bu durumdaki öğrencilerimiz tüm halk eğitim merkezlerinden çıkma belgesi veya e - Devlet sistemi üzerinden mezuniyet belgelerini alabileceklerdir.

• Sınava Başvuru Yaparken Üniversite Kaydıyla Başvuru Yapan AÇIK LİSE SINAVINA GİREN TÜM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET İNCELEMESİNE TAKILMADAN Mezuniyet İşlemleri Tamamlanmıştır.

• Öğrenci İşlerinize Danışıp E-DEVLET Üzerinden Mezuniyet Çıktısı Alıp Kaydınızı Kalıcı Yaptırabilirsiniz. Eğer Islak İmzalı İsterlerse EN YAKIN HALKEĞİTİMDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Niye hocam sınav sonuçların kötü mü?
    Valla ben ilk ve ortaokulda çok başarısız bir öğrenciydim, berbattı.
    Açık lise bana yaradı.
    Benimkisi mesleki açık lise. Müfredat aynı + yüz yüze meslek dersleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Kong İstanbulda -- 27 Aralık 2017; 14:50:50 >
  • Açık Öğretim Lisesi Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Tarihleri´nin değişiklik olmazsa 8 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasında olması beklenmektedir.

Değişiklik Olur İse Mutlaka Buradan TEKRAR GÜNCELLEYECEĞİM TARİHLERİ
  • Aşağıdaki bağlantıdan Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Tarihlerini öğrenebilirsiniz. Çaybaşı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü...

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Tarihleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipofiz -- 29 Aralık 2017; 11:40:34 >

2017 - 2018 AÖO - AÖL - AÖIHL - MAÖL / 2

Açık Öğretim Ortaokulu , Açık Öğretim Lisesi , Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi

II. Dönem Sınavı 17 - 18 MART 2018

2017 - 2018 AÖO - AÖL - AÖIHL - MAÖL / 3

Açık Öğretim Ortaokulu , Açık Öğretim Lisesi , Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi

III. Dönem Sınavı 07 - 08 TEMMUZ 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jezxy -- 30 Aralık 2017; 1:45:55 >

• 11'im. 9-10'da müzik görmediğim için sorumlu gözüküyorum. Açığa geçebilir miyim? Geçersem bu dersteki sorumluluk kalkar mı?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.