Şimdi Ara

Açık lise en erken kaç yılda biter ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
179.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: forumdonanımAlemci

beyler tüm lise müfredatını tam takır biliyorum girsek sınavların hepsine girsek 1 senede geçemiyomuyuz?

Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 22 Eylül 2020; 15:15:24 >
  • 2.5 yıldır 77 kredi aldım nereden ders çalışmalıyım önerisi olan varmı acil bitirmem lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ SİMS SİZ

2.5 yıldır 77 kredi aldım nereden ders çalışmalıyım önerisi olan varmı acil bitirmem lazım

Öncelikle halk eğitimden kitaplarını almalısın.
    Konulara bakıp varsa video dersler izleyebilirsin.
    Yoksa kitaplardan çalışıp, son zamanlarda mutlaka test çözmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Celal

https://www.aciklisedershanesi.gen.tr/acik-lise-kac-yilda-biter/ şu adreste bilgi var hocam.

Merhaba, liseyi 2,5 yılda bitirdim. Konuyu güncellemeyi unuttum.
    Düşünenler varsa kesinlikle başladıktan sonra sonu geliyor. Sınavlara 1 ay kala düzenli olarak çalışınca oluyor.
  • M0nkey D. Luffy kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba konuyu hortluyorum.

Açık Liseyi nasıl 2,5 yılda bitirebildiniz? Puan ile alakalı bir durum mu?

Mesela şuan açık ortaokulda şöyle bir sistem var, 6. sınıf dan bırakan biri 1 sene gibi sürede bitirebiliyor. Bunuda 6. sınıfın tüm derslerinin sınavı + bir üst sınıftan (7. sınıf) 4 ders seçerek yapıyorsun bu şekilde Türkçe den kalmamak şartıyla ortalama puanı tutturarak bitirebiliyorsun.

Lise de benzer durum mu var? Çünkü Sık Sorulan Sorular sayfasında böyle makale yok, AÖO sayfasında detaylı bir şekilde anlatılmış. Belkide ben bulamadım..
  • Merhaba, ben şu taktikle ilerledim.

Zorunlu olan bütün dersleri öne alıp onlara yoğunlaştım, " zorunluları vermeden zaten ilerleyrmiyorsun " sonra kredisi yüksek ve sevdiğim derslere çalışıp kredileri tamamladım.

Detaylar malesef aklımda değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.