Şimdi Ara

AÇIK KAPI : PORT VE ALTYAPI TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİYORSUNUZ. (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
50
Favori
92.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tekrardan merhaba hocam. Verdiğiniz link üzerinden oluşturduğum şikayetimde Türk Telekom, 15 Şubat olarak arızanın tahmini çözüm tarihini vermişti. Üzerinden 5 gün geçti, belki yoğunluktan dolayı ilgilenememişlerdir diyerek fazladan bekledim, sonuç olarak bugün ayın 20'si oldu. Bu süreçte ne gelen oldu ne giden. Bundan sonra arızanın çözümü için nasıl bir yol izlemeliyim hocam?

• tmrtech kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Yeni kayıt oluşturarak bir önceki talebinizde verilen sürenin aşıldığını ve problemin giderilmediğini belirtin kısaca. Buna gelecek olan yanıta göre daha farklı bir iletişim yolunu deneyelim. Aynı yerden oluşturabilirsiniz.

• lanetlispyder98 L kullanıcısına yanıt

Telekom diyince duracan orda 10 metre için 100 bin isteyen iller gördük yapma allah aşkına

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Bügün başladilar,saha dolabından bina girişine kablo çekiliyor..

AÇIK KAPI : PORT VE ALTYAPI TALEPLERİNİZİ İLETEBİLİYORSUNUZ.

• Bina içine kadar geldi darısı fiber bekleyenlere..

• Hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah. @hal33 Kutu konulunca ve aktivasyon olduğunda da fotoğraflar bekleriz.

• Tşk ederim.kutu konunca foto çekerim.

• hal33 H kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam.

• SupervisorFatih kullanıcısına yanıt

Heralde siz de Sakaryadaydınız yanlış hatırlamıyorsam. Görüştüm sonuç olarak ancak biraz garip oldu. Planlama önce proje vs çizilip fiyat öyle çıkartılıyor demişti ancak kurumsal özel proje başvurusuna gittiğimde direkt 40 bin tllik ödeme alıyoruz (heralde sabit hat aboneliği ya da cihaz gibi bir şey söyledi tam anlayamadım orayı) ve bunu 12 aya bölüyoruz dediler fiyat değişmiyor mu dediğimde 400 bin de çıksa siz yine 40 bin ödeyeceksiniz cevabını aldım ancak ben şahsen 80 metre için 40 bin tlden fazla çıkacağını düşünmüyorum fiyat az çıkarsa da 40 bin tl mi ödetecekler onu anlayamadım. Nihayetinde aylık 3bin küsür ediyor ve biraz mantıklı gelmeye başladı.

• lanetlispyder98 L kullanıcısına yanıt

Malesef Sakaryada'dayım burdaki il müdürleri saçma sapan işler yapıyor kasım ayı içersinde projem onaylanmış ama 12. ayda belediye kazı iznini kapattığı içim proje poff oldu gitti il müdürlüğü planlamaya gittim aynı projeyi tekrar iletip onay çıkmasını beklicez dediler, özel fiber diye birşey yokmuş çekmiyoruz diyip direk üzerini kapattılar enson geçen sene 148 bin tl istiyordular :)

• hocam tekrardan merhaba gecen ay yaptıgım basvuruda proje hazırlanıcak sunulucak onaylanması halinde yatırım surecı başlayacak denmıstı , tekrardan nereden sorgulatabilirim proje sunuldu mu olacak mı diye yardımcı olursanız sevinirim 3 mbps adsl hız ile sürünüyoruz hocam bir güncelleme geliyor 3-4 saat bekliyoruz çok yazık

• furkkky F kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, bahse konu süreçleri bağlı olduğunuz telekom müdürlüğündeki erişim planlama bilebilir en iyi şekilde. Gitme imkanım yok diyorsanız;

https://onlineislemler.turktelekom.com.tr/bize-ulasin/internet

Formu doldurun onlar dönüş yaparlar size.

• Binaya Fiber kablo geldi,kutu konması ne kadar sürüyor bilgisi olan varmı..

• Hocam tekrardan merhabalar biraz araştrayım dedim, 1500-2000m uzağımda FİBER internet olduğunu keşfettim bunun üzerine tekrardan Türk Telekoma fotoğraflı bir şekilde talepte bulundum sizce 1500-2000m civarı uzağımda FİBER olması VDSL hizmetin gelmesi için işleri hızlandırır mı

• hal33 H kullanıcısına yanıt

Bazen bir hafta, bazen birkaç ayı bulabiliyor hocam.

Hocam eğer bahsettiğiniz yerden fiber hat geçiyor ise zaten Telekom daki planlama birimleri bunu görebiliyorlar. 1.5 veya 2km mesafe hiçbir şey değil esasen ama bir işin yapılabilmesi için o işin bütçesinin ayrılması ve iş programına alınması gerekir.

• Hocam önce telekomun kendi sitesinden sorgulattım Türk Telekom Fiber hizmeti alınabilir gözüktü, sonra Türknetten sorguladım oradada fiber gösterdi en son gittiğimde müdürlüğe dilekçemi önemsememişlerdi şimdi ekran görüntüleriyle birlikte acik kapiya ve btkya basvurucam hocam umarım ise yarar

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Hocam burdan da ilettim sonuc ;

Bağlı olduğunuz müdürlükle görüşün demişler hocam ilgili yanıtta. Aslında bu cevabı da ekran görüntüsü ile müdürlüğe gittiğinizde gösterebilirsiniz eğer size çağrı merkezini ara derlerse.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.