Şimdi Ara

Acıbadem-çapa tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayısal 2481. Oldum. Çapa tıpa karar vermiştim aslında ama gelmeme ihtimali de var çünkü geçen yıl 2530’la almış. Bu yıl sıralamalar gerileyecek ama tıp daha revaçta olduğu için yükselebilir de. Ve bugün acıbademden teklif aldım %50 bursumu %100’e tamamlıyorlar ve yurt veriyorlar. Acıbademin imkanları çok fazla ama çapanın da yıllardan beri gelen bir ismi var kafam çok karıştı yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acıbadem tercih edin bence hocam

• Acıbadem nasıl böyle bir teklif sundu size
  • Acıbademde 3.sınıfa geçtim. eski ev arkadaşım çapadaydı; dolayısıyla karşılaştırma imkanım oldu. kesinlikle acıbadem derim ben. laboratuvar-malzeme-okul gibi fiziki imkanlar zaten tartışılmaz. orada 6-7 kişiye bir mikroskop düştüğünü söylüyordu arkadaşım ve hocalarıyla iletişim kurabilmek-yardım alabilmek- zormuş. bizde öyle değil. bir de eğer yurt dışı düşünüyorsan hem ingilizce eğitim açısından hemde burs ve hoca referansı açısından çok avantajlı acıbadem. yurt dışı olmasa bile yenilikleri güncel takip edebilmek için önemli olduğunu düşünüyorum ciddi bir ingilizcenin. hocalarımızdan da bazıları cerrahpaşadan geliyor, bazıları üniversitenin bünyesinde. bursu da düşününce kesinlikle acıbademi değerlendir derim. merak ettiğin başka bir şey varsa yardımcı olabilirim
  • denizkoray D kullanıcısına yanıt
    Klinik dönemde hastayla yeterince ilişki kurabiliyor musun onu merak ediyorum. Çapada bu olanak çok fazla acıbademde hasta göremeden mezun olmaktan korkuyorum

• Versos kullanıcısına yanıt
    3.sınıfa geçtim, faz1deyim yani teorik eğitim alıyorum hala. Ama 4. katta klinik simülasyon merkezi var. benim bildiğim türkiyede tek. stimüle hastalarla ve konservatuvar öğrencileriyle teorik eğitimin yanında uygulamalara da başlamış oluyoruz ilk 3 yıl içinde de. mezun arkadaşlarımın dediğin konuyla ilgili hiç şikayetleri yoktu. bir de ingilizce faktörü var. bir arkadaşım da medipolde okuyor. normal hastanelerinin yanında ssk ile anlaşmalı bir hastanesi daha varmış, orada staj yapıyorlarmış. ingilizcesi ve imkanları için o da düşünülebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkoray -- 11 Ağustos 2018; 2:15:29 >
  • kesinlikle acıbadem derim hocam tebrik ederim sizi

ne yaptınız kı bursu tamamlıyorlar hocam merak ettin
  • Acıbadem teklifleri benim de kafamı karıştırıyor ama kimle konuşsam çapa dedi,acıbadem kendi 5. Sınıf öğrencisi bile.Bir de genel de söylenen acıbademin falan dereceleri hep çapa cerrahpaşaya vs geçiyormuş ileriki sınıflarda.Sizin konuştuklarınız oldu mu olduysa onlar neler dedi merak ettim..

• dreibwen8 D kullanıcısına yanıt
    1 tane acıbadem öğrencisi bulamadım cerrahpaşadan-çapadan birileriyle konuştum hepsi kendi üniversitesini önerdi mezun doktorlar, uzmanlarla konuştum hepsi çapayı önerdi ama yarın acıbademe gidip görüşmeyi düşünüyorum

• acıbadem nasıl böyle bir teklif yaptı? normalde ilk 500e böyle bir burs veriyorlar.
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.