Şimdi Ara

Acer Predator PH317-52 i5 8300H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti 17.3'💻 5.998,99 TL (+50 Bonus) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
10.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raeindown

dünden beri elim gidip geliyordu, şurayı okuyup newegg'de indirim kovalamaya karar verdim, gelen üründe sorun çıkmasa bile bu tarz insanlara para kazandırmamak lazım.

https://www.sikayetvar.com/teknorya-bilisim
    bu cok onemli. ben de arkadasa tavsiye etmistim. vazgectim simdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Monster sakın ha sakın uzak durun aldım hemen iade ettim
    Neden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

Neden ?

Alıntıları Göster
    İps ekran başlı başına tam bir çöp yıldız savaşları var resmen ekranda bitek benmknde böyle değil hepsinde böyle saçma sapan basitlik göstergesi şeyler oluyor kalitesiz geliyor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

İps ekran başlı başına tam bir çöp yıldız savaşları var resmen ekranda bitek benmknde böyle değil hepsinde böyle saçma sapan basitlik göstergesi şeyler oluyor kalitesiz geliyor yani

Alıntıları Göster
    Firmanın 30 günlük ölü piksel garantisi ekrana güvenmedikleri içindir büyük bir ihtimal

• Bunu iade edip nitro alasim geldi yav , satıcı hb olsa iade hızlı olurdu.

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Ben 7567, 7.nesil i7 li nitro kullandım. Yeni olarak da 144hz li 1060 lı predatör aldım; 7567 ile nitro ısınma sebebiyle cuttlethroat yapıyodu hep. Undervolt gerekliydi. Şuanki predatör kasadan mı nedir bilmiyorum bu sorunu yaşamıyorum. Aldığınız 1050ti'lı predatör de o konuda iyidir diye tahmin ediyorum. Bütün bilgisayarların artısı eksisi var maalesef. Nitro ısınmıcağını bilsem direk nitro alın derim.. benim kayınpeder de geçen gün monster sipariş geçti. Bakalım gelince incelerim ben de. Pek bilgim yok monsterın kasadan felan. 5500 e i7 8.nesil, 1050ti, 8 ram, 250 ssd olan modeli aldı. Avantajı sınırsız bakım garantisi fln..

• salvery kullanıcısına yanıt
    diğer bilgisayarlar katı cisim modellemede kasıyor.

ısınma sorunu yoksa, bu fiyata kaçmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 10 Mart 2019; 20:24:20 >
  • quote:

Ben 7567, 7.nesil i7 li nitro kullandım. Yeni olarak da 144hz li 1060 lı predatör aldım; 7567 ile nitro ısınma sebebiyle cuttlethroat yapıyodu hep. Undervolt gerekliydi. Şuanki predatör kasadan mı nedir bilmiyorum bu sorunu yaşamıyorum. Aldığınız 1050ti'lı predatör de o konuda iyidir diye tahmin ediyorum. Bütün bilgisayarların artısı eksisi var maalesef. Nitro ısınmıcağını bilsem direk nitro alın derim.. benim kayınpeder de geçen gün monster sipariş geçti. Bakalım gelince incelerim ben de. Pek bilgim yok monsterın kasadan felan. 5500 e i7 8.nesil, 1050ti, 8 ram, 250 ssd olan modeli aldı. Avantajı sınırsız bakım garantisi fln..
    İçimi rahatlattın hocam,

Monster plastik kasa , malzeme kalitesi orta seviyede.

Bence en önemli problemi fan sesi ciddi şekilde insanı çıldırtıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

diğer bilgisayarlar katı cisim modellemede kasıyor.

ısınma sorunu yoksa, bu fiyata kaçmaz.
    Hocam bende solidworks, catia, nx gibi programlarda kabiliyetimi arttırmak için aliyorum. Kasa metal ve geniş olduğundan rakiplerine göre daha serin olduğunu söylüyor yabancı kaynaklar.

msi kullanıyorum, 7 tane ısı borusu var, kasa plastik.
    herhangi bir ısınma sorunu yok.
    render alırken işlemci max 78-80 oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

msi kullanıyorum, 7 tane ısı borusu var, kasa plastik.
    herhangi bir ısınma sorunu yok.
    render alırken işlemci max 78-80 oluyor.
    MSI ısıda başarılı hocam ama ülke sınırları içerisinde fiyatları cep yakıyor.

• quote:

Monster almakla hata yapmış karanlık odada gece siyah bi ekran açında görün fan sesi berbat zaten asus aldım valla kalite kokuyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 10 Mart 2019; 21:57:24 >
    monster ile arasinda kalmıştım, arada 200lira vardı sanırım. Ben genel olarak memnunum, ancak ips level denilen tn panel var. Hep ips ekran kullandığım için vasat geliyor bana, renklere bir türlü alışamadım.

O yüzden almadan önce mutlaka vatan/Media Marktta kontrol edin. Diğer konularda başarılı, notebookcheck sitesinden alacağınız bilgisayarın kasasına, ısı borularına vs bakın. Yorumları okuyun.
    Önceden acer aspire(2008 model) vardı, defalarca ekran kartı yandı, 1 laptop parası daha harcamisimdir. O yüzden msi tercih ettim.
    Ancak bu konudaki ürün fiyatına göre başarılı duruyor, ben olsam alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 10 Mart 2019; 23:28:3 >
  • Acer Predator PH317-52 i5 8300H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti 17.3'💻 5.998,99 TL (+50 Bonus)

Acer Predator PH317-52 i5 8300H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti 17.3'💻 5.998,99 TL (+50 Bonus)

Acer Predator PH317-52 i5 8300H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti 17.3'💻 5.998,99 TL (+50 Bonus)

Hayırlı olsun. Predatör candır. Kasa olarak insana zevk veriyo resmen

• Hepsiburada Bahar indirimi başlayınca fiyat yükseldi

Bu oyun laptopu işine gireceksin hesaplama yaptım bütün masrafları çıkardıktan sonra her oyun bilgisayarı en az 1000 tl kâr bırakıyor hergün 1 adet satılsa ayda 30bin tl yapar 10bin iş yeri masraflarına gitse 20bin bırakır hadi hedefe ulaşamadık bu ay 20 tane oyun pcsi sattık 10bin işyerine gitse 10bin lira cebime kalır ah bi sermayem olsa

• Ben de nitro aldım hayırlısı bakalım çarşamba elimde olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazda 256 ssd mi var 128 mi? Model kodu 256 diyor özelliklerde 128 yazıyor :)

Hayırlı olsun hocam linkteki cihazdan aldıysanız ssd 128 mi geldi? Model kodu ile ssd miktarı tutmuyor biri hatalı ama hangisi

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    SSD Ram bunlar değişken şeyler cihaz aynı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.