Şimdi Ara

Acer nitro5 an515 1660ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
8.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar buna ne diyorsunuz? Ozellikleri fiyatina gore iyi geldi, alinir mi?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro5-an515-intel-core-i7-9750h-8gb-512gb-gtx1660ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5bey-002-p-HBV00000LD0IF?magaza=BOZDAN%20Teknoloji

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir videoda cpu ile gpu yan yana koymuşlar diyordu o yüzden ısına bilir ama özellik olarak fiyatı iyi ekran 144 ve 60 hz olarak 2. Seçenek var hangisi ona göre
    Acer nitro5 an515 1660ti.

• Evet araştırmalarıma göre yanıyomuş laptop :( klavye 64 C filan oluyomuş %100 çalışırken.
    Ama şarjı da uzun süre gidiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskaca -- 29 Haziran 2019; 1:48:55 >
  • simtoecoten S kullanıcısına yanıt
    Ekran 144 hz mis. Tek sorunu isinmasi. Cok kararsizim

• birde rami ddr3 2133 işlemci DDR4-2666, LPDDR3-2133 destekliyor. 2666 değil tabi fiyatına göre kabul edilebilir.
    benim de aklımda bu bilgisayar sırf 144 hz için ama bende kararsızım
    sitesinde (https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/series/nitro5 ) amd ryzen 7 3750h olanı da gösteriyor belki o az sınır ama laptoplarda da amd ryzen'e kadar yapamadı. birde ryzen'i içceleyelim
  • 1660ti 7500 liraya mükemmel bence. kararsız kalacak bir şey yok. 1660ti lı diğer laptoplar en az 12 milyar olur.
  • Gercekten bu fiyata iyi tek eksisi sogutmasi, ama tolere edilebilir bence. Fakat aklıma takilan neden bu kadar ucuz? Yani diger markalar bu ozelliklerde 10 bin tl den baslarken bu niye boyle? Biraz şüphelendirdi beni.

• iskaca kullanıcısına yanıt
    rgb yok, panel kalitesizdir, menteşeler kalitesizdir, vardır bir şeyler ama anakart, ekran kartı yanması falan yapmaz acer iyidir.
  • Ben acera güveniyorum bu 2. acerım ikisindende memnun kaldım.
  • fiyatı indirimsiz bile iyi duruyor

• Bu donanıma bu fiyat Türkiye için gayet iyi, hele ki 144hz ekran varsa. İncelemelere göre tek eksisi ısınma görünüyor, ancak bu da undervolt ile bir nebze çözülebilir.
    https://laptopmedia.com/review/acer-nitro-5-an515-54-review-gaming-on-the-budget-just-got-better/
  • sarge61 kullanıcısına yanıt
    Hocam saticiya sordum 60 hz mi diye, 144 hz dedi. Yanilmiyodur heralde

• sarge61 kullanıcısına yanıt
    Hiç undervolting yapmadim, gpu ya yapiliyor degil mi undervolting, kolay mi yapmasi? Onun disinda alicam o zaman laptobu, alinmaz diyen var mi arkadaslar?

Undervolt cpu ya yapılıyor.
  • gen2 G kullanıcısına yanıt
    bu laptobun asıl ısınmasının sebebi gpu, buna yapabileceğim bir şey yok mu?
    Eminmisin gpu olduğuna? nerden edindin bu bilgiyi acaba? birşey bildiğimden degil merak ettiğimden soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gen2 -- 29 Haziran 2019; 22:50:11 >
  • gen2 G kullanıcısına yanıt
    çünkü incelemede 84 dereceye çıkan şey gpu, cpu nispeten daha soğuk. Ve de bu laptopta cpu kendiliğinden undervolt edilmiş bir şekilde geliyormuş. Normalden biraz daha az benchmark skoru veriyormuş o zaman.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.